shop.musicserver.cz
Nové desky 27/2023 - od PJ Harvey přes Nothing But Thieves po Taylor Swift

Nové desky 27/2023 - od PJ Harvey přes Nothing But Thieves po Taylor Swift

Vydáno: 12.07.2023 19:30 v sekci Nové desky - Tomáš Parkan a Tomáš Rozkovec | foto: Maria Mochnacz

První prázdninový týden se s hudebními novinkami přihlásili PJ Harvey, Nothing But Thieves, Dominic Fike, Tomorrow X Together, Little Dragon, rockoví Local Natives, Blaze Bayley, Nita Strauss a Anohni. Velkou koncentraci hvězd přináší pocta Nicku Drakeovi a hlavně: Taylor Swift přetočila další desku - "Speak Now".

V pátek 7. července vyšly tyto nové tituly:

PJ Harvey - I Inside the Old Year Dying
žánr: alternativní rock

PJ Harvey - I Inside the Old Year Dying
Dlouhý čas nechala své příznivce čekat na svůj nový počin britská neotřelá autorka, kytaristka s zpěvačka PJ Harvey. Od vydání posledního zářezu v její diskografii "The Hope Six Demolition Project" totiž uplynulo již dlouhých sedm let. Dle slov autorky se deska "I Inside the Old Year Dying" nerodila zrovna lehce. "Album mi zabralo mnoho let práce. Bylo těžké nahrávku dokončit, protože mi trvalo nějaký čas, než se našla její nejsilnější forma, ale nakonec z toho vzniklo přesně to, v co jsem doufala," vysvětluje. Kolekce je inspirována její knihou "Orlam", jejíž hlavní význam a nosné téma je hledání. Hledání - intenzita první lásky a hledání smyslu života a zároveň odpočinku či útěchy v době, ve které žijeme. Dvanáct skladeb má posluchače unést do nového zvukového univerza posetého biblickými obrazy a odkazy na Shakespeara, to vše umístěné v prostoru mezi životními protiklady, nedávnou historií a dávnou minulostí. PJ na albu spolupracovala s producentem Floodem a Johnem Parishem, který přispěl i svými vokály. V několika písních lze zaslechnout hlasy britských herců Colina Morgana či Bena Wishawa. Zaposlouchejte se na jejím YouTube profilu.


ANOHNI and the Johnsons - My Back Was A Bridge For You To Cross
žánr: art pop / chamber pop / avant-pop

Anohni and the Johnsons - My Back Was a Bridge for You to Cross
Artpopová skupina Antony and the Johnsons vydala poslední studiovku naposled v roce 2010. Její frontmanka ANOHNI mezitím prošla genderovou tranzicí a pustila se do sólové tvorby - nejnovějším počinem je EP "Paradise" z roku 2017. A teď se jejich cesty opět potkaly. Pod upraveným jménem ANOHNI and the Johnsons vydávají pátou řadovku "My Back Was a Bridge for You to Cross". Deset songů produkoval další ústřední člen sestavy Jimmy Hogarth. Tematicky se věnují životnímu prostředí i genderové rovnoprávnosti - ostatně na obalu je LGBT+ aktivistka Marsha P. Johnson, jejíž život by vydal na samostatný článek. První singly jsou i s videoklipy na YouTube bandu.


Nothing But Thieves - Dead Club City
žánr: alternativní rock

Nothing But Thieves - Dead Club City
"Dead Club City" je čtvrtá řadovka od anglické alternativní rockové kapely Nothing But Thieves. Ta připravila pro své posluchače překvapení v podobně nových prvků ve svém rockově nabroušeném zvuku. Jedenáct kousků tematicky spojuje příběh tvořený různými postavami z různých částí fiktivního anebo dost dobře reálného města a okolí. Klade otázky, zda se už jedná o místo, ve kterém žijeme jen formou sdíleného vědomí, nebo zda je to zcela jiný korporátní svět či jiná planeta. Před emisí novinky vypustili do světa singl "Welcome to the DCC", který kolekci otvírá. Společně s dalšími ukázkami ho najdete na YouTube kanálu této kapely.


Taylor Swift - Speak Now (Taylor’s Version)
žánr: country pop

Taylor Swift - Speak Now (Taylor's Version)
Už od vydání "Midnights" vypouštěla Taylor Swift signály, že další deskou, kterou hodlá přetočit, bude její třetí řadovka z roku 2010 "Speak Now", jíž se celosvětově prodalo přes dvanáct miliónu kopií. Původní nahrávku, jež byla první, kterou si americká zpěvačka složila kompletně sama, produkoval Nathan Chapman, tu letošní verzi má už na svědomí Christopher Rowe. Výjimkou je šest nových písní z cyklu "From The Vault", o jejichž produkci se postarali jako již tradičně Aaron Dessner a Jack Antonoff. Najdete mezi nimi i dvě skladby, do kterých si Taylor přizvala Fall Out Boy a Hayley Williams. Jak zní její "Speak Now", zjistíte na YouTube.


EP a minialba

 • KennyHoopla - BLINK AND YOU’LL MISS IT//
  Americký hudebník Kenneth La'ron pokračuje dále ve spolupráci s Travisem Barkerem a po dva roky starém mixtapeu "Survivors Guilt" se hlásí s trojicí novinek, které se pochopitelně vezou na pop punkové vlně. (YouTube)

 • Citizen Cope - The Victory March
  Americký hudebník Clarence Greenwood, který spolupracoval se Santanou, Dido nebo G. Love & Special Sauce, si v pěti písních opět piluje svůj mix alternativního rocku, blues a soulu. Že by byla v plánu nová deska? (YouTube)

 • Delilah Holliday - Invaluable Vol. 1
  Máte-li rádi psychedelii říznutou alternativou a garage rockem, neměla by vám uniknout šestice novinek anglické hudebnice, která spolupracovala například i s Baxterem Durym. (bandcamp)

 • Dami Im - In Between
  Vítězka páté série australského X Factoru, korejská zpěvačka, která Austrálii před sedmi roky reprezentovala v Eurovizi, se připomíná sedmičkou novinek včetně jedné, v níž si zahostovala Jude York. (YouTube)

 • 12 Rods - If We Stayed Alive
  Američtí indie rockeři si pro své nové minialbum připravili celkem sedm songů. (bandcamp)


Grouplove - I Want It All Right Now
žánr: alternativní rock

Grouplove - I Want It All Right Now
Losangeleští Grouplove mísí svérázné devadesátkové indierockové cítění s temperamentním řevem v pojetí stadionového rocku. To celé tvoří zvuk, kterým debutovali v roce 2011 skladbou "Never Trust a Happy Song". Tímto velkým hitem pomalu dobývali světové žebříčky a pódia na světových festivalech pohybujících se na hranici mainstreamu a indie. Šestou řadovku "I Want It All Right Now" produkoval držitel Grammy, producent John Congletone. Ještě před samotným vydáním vypustili muzikanti do světa dvojsingl "Hello" / "All". Ve vyvedeném klipu máte možnost vidět skupinu mimo jiné oblečenou v jednom společném fraku, což má značit strasti a slasti být členem kapely. Občas je to pocit radostný a inspirativní, jindy zas pocit jako v kleci, výzvou, jak to celé přežít. Ukázky z alba a též zmíněný dvojklip naleznete na YouTube profilu formace.


Local Natives - Time Will Wait For No One
žánr: indie rock

Local Natives - Time Will Wait For No One
Local Natives jsou další indierockeři z Los Angeles. Jejich novinka "Time Will Wait For No One" se nerodila úplně snadno. Tvůrčí proces zastihl kapelu v určitém stavu metamorfózy. Jejich bývalá já se začala rozpouštět, když se někteří ze členů sestavy stali otci. Zároveň prožívali období izolace, ztráty a krize identity. Naštěstí v polovině tvorby novinky přišlo emotivní vyprodané představení v řeckém divadle v domovském městě. Přišlo uvědomění a jednoznačný impuls k novým začátkům. Což vyústilo v nejplodnější období v jejich historii. Na YouTube si můžete poslechnout frenetický, veselý postpunkový singl "NYE" a pak můžete zhodnitit, jak se jim to celé povedlo.


Různí - The Endless Coloured Ways: The Songs of Nick Drake
žánr: indie folk

 Různí - The Endless Coloured Ways: The Songs of Nick Drake
Jméno Nick Drake u nás není příliš známé, a to i přes to, že se k jeho odkazu hlásí takové hvězdy jako Kate Bush, Paul Weller, The Black Crowes,Peter Buck z R.E.M. či Robert Smith z The Cure. Není divu, anglický hudebník totiž zemřel už v roce 1974 v pouhých šestadvaceti letech. Jaký měl vliv, zjistíte i nyní z dvojalba "The Endless Coloured Ways". Poctu mu na něm skládají například Fontaines D.C., Camille, Bombay Bicycle Club s The Staves, David Gray, John Parish s Aldous Harding, Ben Harper, Emeli Sandé, Craig Armstrong, Skullcrusher, Aurora, Joe Henry s Meshell Ndegeocello, Liz Phair nebo Philip Selway. Kompletní seznam skladeb a umělců včetně ukázek nabízí bandcamp.


Julie Byrne - The Greater Wings
žánr: alternativní folk / současný folk / komorní folk

 Julie Byrne - The Greater Wings
Americká indiefolková písničkářka Julie Byrne se vrací po šesti letech se třetím albem "The Greater Wings". Téma i atmosféru deseti songů ovlivnilo především úmrtí jejího životního partnera a současně i spolupracovníka Erica Littmana během natáčení. Vedle něj se na desce podíleli také Alex Sommers, Trayer Tryon, Em Fontana, Jefre Cantu-Ledesma a Jake Falby. Co je na této nahrávce zvláštní natolik, že má na metacritics hodnocení téměř 90 %, zjistíte na bandcampu hudebnice.


Tip týdne

Little Dragon - Slugs of Love
žánr: triphop / alternativní r'n'b / downtempo

 Little Dragon - Slugs of Love
Švédský kvartet Little Dragon je aktuálně možná známější ve Spojených státech než ve své domovině. Vypovídá o tom jednak umístění v amerických žebříčcích, tak i nominace na Grammy nebo spolupráce s lidmi jako Kaytranada, Flying Lotus nebo Kali Uchis. Album "Slugs Of Love" je již jejich sedmým v pořadí a formace pro něj nahrála celkem jedenáct songů, které opět oscilují na pomezí triphopu, alternativy, r'n'b, downtempa, soulu a elektroniky. Na dvou z nich se pak podíleli i JID a Damon Albarn. Výsledek je ke slyšení na bandcampu kapely.


Dominic Fike - Sunburn
žánr: pop rock / taneční pop / hip pop

 Dominic Fike - Sunburn
Bez pár dnů po třech letech navazuje Dominic Fike na svůj úspěšný debut "What Could Possibly Go Wrong" jeho nástupcem "Sunburn". V mezidobí stačil ještě spolupracovat s Justinem Bieberem na albu "Justice", na soundtracku k seriálu "Euphoria" nebo s Paulem McCartneym na jeho poslední desce. Svým fanouškům nyní přináší celkem patnáct nových songů, které s ním tvořili hlavně Jim-E Stack (Bon Iver, Charli XCX, Empress Of) a o něco méně známí Julian Cruz, Henry Kwapis a Devin Workman. K nim se v jednotlivých písních přidali například i protřelí Ariel Rechtshaid, Kid Harpoon, Kenny Beats, StarGate a Michael Uzowuru. Ve dvou z nich si pohráli s "Undone - The Sweater Song" od Weezer a "Scar Tissue" od Red Hot Chili Peppers. Kam novinku nasměrovali, zjistíte na Fikeho YouTube.


Blaze Bayley - Damaged Strange Different And Live
žánr: heavy metal

Blaze Bayley - Damaged Strange Different And Live
Britského heavymetalového zpěváka Blaze Bayleyho můžete znát především díky jeho krátkodobému působení v Iron Maiden během devadesátých let. Jako sólový umělec slaví rovněž nemalé úspěchy a aktuálně vydává žívák "Damaged Strange Different And Live". Uslyšíte na něm skladby z poslední studiovky "War Within Me", vydané před dvěma lety, ale také kousky z jeho účinkování u Mejdnů. Ukázky některých z devíti písní najdete na YouTube. O svůj názor na ně se s námi nezapomeňte podělit v komentářích pod článkem!


Tomorrow X Together - Sweet
žánr: k-pop

 Tomorrow X Together - Sweet
Tomorrow X Together se letos v březnu stali první k-popovou skupinou, která bude headlinerem na festivalu Lollapalooza v Chicagu, a k tomu přidávají svoji novou desku v japonštině "Sweet". Včetně intra a outra pro ni stvořili celkem dvanáct písní. Zajímavostí je, že ačkoli v pátek vydali singl "Do It Like That" s Jonas Brothers, ten mezi nimi nenajdete. Jediným hostem alba je totiž japonská zpěvačka Lilas Ikuta z dua Yoasobi. Výsledek je ke slyšení na YouTube korejského boybandu.


Nita Strauss - The Call of the Void
žánr: heavy metal

Nita Strauss - The Call of the Void
Američanka Nita Strauss na sebe se svým debutem "Controlled Chaos" strhla velkou pozornost. Nyní se rodačka z Los Angeles vrací na scénu s novinkou "The Call Of The Void". Z té už můžete znát songy jako "Dead Inside" nebo "The Wolf You Feed". Včetně instrumentálních verzí nových kousků obsahuje CD přes dvacet položek (standardních je čtrnáct). Uslyšíte v nich i celou řadu hostujících umělců - pozvání do studia přijali třeba Alissa White-Glut, David Draiman nebo Alice Cooper. Ukázku v podobě skladby "The Golden Trail" s hostujícím Andersem Fridénem z In Flames najdete na YouTube. Co na ni říkáte?


V krátkosti

 • Treeboy & Arc - Natural Habitat
  Jsou to už tři roky, co britskou formaci Yard Act opustili kytarista Sammy Robinson a bubeník George Townend, kteří se vrátili ke svému původnímu projektu. Letošní novinka je již druhou deskou po jejich návratu a pánové pro ni natočili celkem devět písniček na pomezí postpunku, indie rocku a alternativy. (bandcamp)

 • Gabriels - Angels & Queens
  Americko-anglické soulové trio loňským prvním dílem alba "Angels & Queens" velmi slušně bodovalo u kritiky, a to do té míry, že hned osm magazínů (namátkou Mojo, PopMatters nebo The Guardian) jej zařadilo do výročních žebříčků. Nyní cestu završují druhou částí. (YouTube)

 • Liam Corcoran - Hints And Traces ]
  Někdejší frontman kanadských indierockerů Two Hours Traffic šperkuje sólovou kariéru již třetí řadovkou. Devět kousků produkoval Brian Murphy a společně je nasměrovali k mixu indie, popu, rocku a folku. (bandcamp)

 • Emma Ruth Rundle - Engine Of Hell Live At Roadburn
  Jak už název alba jednoznačně napovídá, americká písničkářka zde představuje živou verzi své poslední studiovky. Záznam pořídila při svém loňském vystoupení na holandském festivalu Roadburn. (YouTube)

 • Golden Features - Sisyphus
  Australský deephousový DJ po pěti letech navazuje na svůj debut "Sect" devítkou čerstvých tracků. Vokály obstarali Rromarin a Louisahhh. (bandcamp)

 • Itchy - Dive
  Němečtí punk-rockeři se připomínají dvanáctkou písniček včetně jedné, v níž se k nim připojil Justin Sane. V říjnu nám je předvedou naživo v pražském Rock Café. (YouTube)

 • Yawning Balch - Volume One
  Space- / stonerrockový počin nového spojení členů kapel Yawning Man & Fu Manchu. (YouTube)

 • Bloodbound - Tales From The North
  Desátá studiovka švédské powermetalové bandy. (YouTube)

 • Butcher Babies - … Eye For an Eye…/…’Till the World’s Blind
  Dvojalbum americké moderní metalové kapely. (YouTube)

 • Penguin Cafe - Rain Before Seven…
  Anglická formace kombinující komorní jazz a folk se po dvou letech hlásí s novým počinem. (bandcamp)

 • Chris Stamey - The Great Escape
  Americký hudebník, skladatel, producent a člen kapely The dB’s si pro své nové album připravil třináct písní, které tentokrát míří směrem ke country. (YouTube)

 • Rotting Christ - Apocryphal Spells
  Obsáhlá kolekce plná raritek kultovní řecké metalové skvadry. (YouTube)

 • The Raven Age - Blood Omen
  Třetí studiovka britské heavymetalové kapely z Londýna. (YouTube)


  Dále vychází

  African Head Charge - A Trip to Bolgatanga
  All For Metal - Legends
  Aluna - MYCELiUM
  AMAARA - Child of Venus
  Conway The Machine - Conway The Machine Presents: Drumwork The Album
  Degreed - Public Address
  Feuerschwanz - Fegefeuer
  Fit of Body - Far From the Rhythm
  Gabriels - Angels & Queens / Deluxe
  Gus Dapperton - Henge
  Guslit - Carnal
  Hot Tuna - 3
  Janet Jackson - janet. / Deluxe
  Jim O’Rourke - Hands That Bind (soundtrack)
  Lauren Bousfield - Salesforce
  Laurence Guy - Living Like There’s No Tomorrow, But Killing Yourself In The Process
  Life Divided - Down To Spiral Of A Soul
  Longings - Dreams In Red
  ME LOST ME - RPG
  Miles Miller - Solid Gold
  Misogi - Escape Artist
  Never Broke Again - Never Broke Again Presents: Green Flag Activity, Vol. 2
  Noble Oak - When It Finds You
  Percy Sledge - Honest As Daylight: Hits And Rarities
  Philthy Rich - FEDERAL INDICTMENT
  Pigeon Wigs - Rock By Numbers
  Projexx - Grim Mixtape: Vol. 2
  Ransom & Nicholas Craven - Directors Cut 4
  Rare Americans - Strawberries: The Story of Jongo Bongo - Act III
  Rory Gallagher - All Around Man: Live In London
  Sad Park - No More Sound
  Skrillex - Don't Get Too Close
  The Far Outs - The Far Outs
  The Mighty Bard - Beyond the Gate
  The Stranglers - 4
  Tony Allen - JID018
  Wham! - Singles: Echoes From The Edge Of Heaven
  Withering Scorn - Prophets Of Demise

  Vychází na vinylu:
  Blaze Bayley - Damaged Strange Different And Live
  De La Soul - Art Official Intelligence: Mosaic Thump
  Gabriels - Angels & Queens
  Garrett Saracho - En Medio
  Hans Zimmer - The Last Samurai (score)
  Janet Jackson - janet. / Deluxe
  Local Natives - Time Will Wait For No One
  Nothing But Thieves - Dead Club City
  PJ Harvey - I Inside the Old Year Dying
  Puscifer - Don't Shoot The Messenger (Coloured)
  Puscifer - Money $hot Your Re-Load
  Raven Age - Blood Omen
  Rory Gallagher - All Around Man: Live In London
  Rotting Christ - Apocryphal Spells
  Skrillex - Don't Get Too Close
  Taylor Swift - Speak Now / Taylor's Version
  Wham! - Singles: Echoes From The Edge Of Heaven

  EP:
  Astra King - First Love
  Bad History Month - Delusion
  CIEL - Make It Better
  Downtown Kayoto - Learning in Public
  Yellowcard - Childhood Eyes (singl)
  Pablo Brooks - Pleaser

  Reedice:
  De La Soul - Art Official Intelligence: Mosaic Thump
  Rolling Stones - Undercover / Remastered
  Rolling Stones - Black And Blue / Remastered
  Rolling Stones - Some Girls / Remastered
  Rolling Stones - Emotional Rescue / Remastered
  Rolling Stones - Tattoo You / Remastered
  Rolling Stones - Dirty Work / Remastered
  Rolling Stones - It's Only Rock'N Roll / Remastered
  Rolling Stones - Goats Head Soup / Remastered
  Rolling Stones - Exile On Main St. / Remastered
  Rolling Stones - Sticky Fingers / Remastered
  Sammy Hagar - Musical Chairs

 • NÁZORY

  DOPORUČENÉ ČLÁNKY
  Guns N' Roses - The General 6/10
  Audio: Singl "The General" od Guns N’ Roses je sice velkolepý, ale ne zrovna povedený O chystané nové desce Guns N’ Roses v sestavě s klasickými členy Axlem Rosem, Slashem a Duffem McKaganem, se spekuluje už nějakou dobu. Ze strany skupiny je zatím ticho po pěšině, i tak už ale postupně vyslala do světa trojici singlů... čtěte zde
  Vydáno: 11.12.2023 15:00 v sekci Audio / Video | Audio
  0
  Emeli Sandé - How Were We To Know 8/10
  Recenze: Emeli Sandé na desce "How Were We To Know" kraluje svým úchvatným hlasem Album "How Were We To Know" je v diskografii Emeli Sandé už pátým v pořadí, z většiny se drží zpěvaččina osvědčeného rukopisu a nijak výrazně nezatřáslo hitparádami. Proč o něm tedy psát? Protože obsahuje výborné písně v... čtěte zde
  Vydáno: 11.12.2023 00:00 v sekci Recenze
  0
  Tata Bojs, Divadlo Archa, Praha, 7.12.2023
  Naživo: Jak se Tata Bojs loučili s Divadlem Archa Zatímco loni v těchto prostorách Tata Bojs zavzpomínali na album "Kluci kde ste?" a loučili se s klávesákem Jurou Hradilem, kterého posléze nahradil Matěj Belko, letos dávali sbohem přímo Arše. Ne té Noemově, ale pražské. A... čtěte zde
  Vydáno: 10.12.2023 12:45 v sekci Naživo
  0
  Mark Lanegan - Zpívej pozpátku a plač 10/10
  Hudba v tisku: Mark Lanegan je v syrové autobiografii "Zpívej pozpátku a plač" krutý k sobě i ke čtenáři Mark Lanegan vždy bude patřit mezi nejvýraznější hlasy grunge. Kariéru si vybudoval se Screaming Trees, zároveň si ale prošlapával i sólovou cestu - a ta mu vynesla ještě více slávy. Jeho život ovšem provázela spousta démonů,... čtěte zde
  Vydáno: 10.12.2023 09:00 v sekci Recenze | Hudba v tisku
  0
  Martin Zeller (Cocotte Minute) - Plán byl udělat nějakej svatokrádežnej cover
  Rozhovory: Martin Zeller (Cocotte Minute) - Plán byl udělat nějakej svatokrádežnej cover Cocotte Minute mají venku EP "Zllá láska", které obsahuje tři novinky. Kromě autorských písní "Řeka" a "Černý šaty" je v tracklistu taky cover hitu "Milujem se čím dál víc" od Petra Kotvalda. O tom, jak fanoušci kontroverzní song... čtěte zde
  Vydáno: 09.12.2023 09:00 v sekci Publicistika | Rozhovory
  0
  SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
  - Nové desky 48/2023 - od Petera Gabriela přes Miku po Lucii Vondráčkovou (06.12.2023 21:00)
  - Nové desky 47/2023 - od Take That přes Nikol Bókovou po Guided By Voices (29.11.2023 19:00)
  - Nové desky 46/2023 - od Dolly Parton přes Plain White T's po Stevea Aokiho (22.11.2023 20:30)
  - Taylor Swift smutní: před koncertem zahynula na stadionu jedna z jejích fanynek (20.11.2023 15:22)
  - Taylor Swift prosí fanoušky: "Neházejte po mně věci" (16.11.2023 17:38)
  - Nové desky 45/2023 - od Chrise Browna přes Bena Cristovao po Chrise Stapletona (15.11.2023 20:45)
  - Stále na "Planetě opic". Viktora Sheena nesesadila ani Taylor Swift, Ben Cristovao prorazil v rádiích (10.11.2023 08:00)
  - Nové desky 44/2023 - od Cold War Kids přes Jung Kooka po Static-X (08.11.2023 21:30)
  - Nové desky 43/2023 - od Duran Duran přes Annu K. po Taylor Swift (01.11.2023 20:30)
  - Taylor Swift je oficiálně miliardářka. V dolarech (28.10.2023 11:13)

  ALBUM TÝDNE 50/2023

  Emeli Sandé
  How Were We To Know

  Album "How Were We To Know" je v diskografii Emeli Sandé už pátým v pořadí, z většiny se drží zpěvaččina osvědčeného rukopisu a nijak výrazně nezatřáslo hitparádami. Proč o něm tedy psát? Protože obsahuje výborné písně v podání umělkyně se strhujícím vokálem, které jen tak nezestárnou.

  8/10

  NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY (za poslední týden)

  FILMSERVER.CZ PÍŠE

  FULLMOONZINE.CZ PÍŠE

  SPARK PÍŠE

  CO, KDY, KDE   (doporučujeme)

  So 16.12.
  Bryan Adams (CAN) (O2 arena, Praha)
  Út 19.12.
  Tři sestry (CZ) / Horkýže Slíže (SK) (O2 Arena, Praha)
  Út 16.01.
  Marika Gombitová (SK) (O2 Arena, Praha)
  Pá 19.01.
  Divokej Bill (CZ) (O2 Arena, Praha)
  Ne 28.01.
  Slowdive (UK) (Divadlo Archa, Praha)
  Út 30.01.
  Marika Gombitová (SK) (O2 Arena, Praha)
  Út 06.02.
  Pocta Haně Zagorové (O2 Arena, Praha)
  Čt 08.02.
  Cobrah (SWE) (Fuchs2, Praha)
  Pá 16.02.
  Nothing But Thieves (UK) (Forum Karlín, Praha)
  So 17.02.
  Black Foxxes (UK) (Chapeau Rouge, Praha)

  » zobrazit všechny akce «

  OBLÍBENÍ INTERPRETI (za poslední týden)

  The Prodigy Prince Vladimír Mišík Justin Bieber Viktor Sheen Lucie Vondráčková Madonna Taylor Swift The Beatles Ewa Farna Kryštof Lady Gaga Ben Cristovao Adele Milly Honsová AC/DC Burian Like She Sia Jethro Tull
  filmserver.cz na Facebooku filmserver.cz na Twitteru filmserver.cz na LinkedIn filmserver.cz na YouTube
  musicserver.cz - hudba od začátku do konce
  ©2010-2023 IMEG s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
  Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Volná místa | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 1803-6309
  Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
  Tento server byl v roce 2022 podpořen Ministerstvem kultury České republiky.
  smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver | webglobe
  Zavřít reklamu