shop.musicserver.cz
Nové desky 4/2023 - od Avy Max přes Sama Smitha po Uriah Heep

Nové desky 4/2023 - od Avy Max přes Sama Smitha po Uriah Heep

Vydáno: 01.02.2023 18:30 v sekci Nové desky - Tomáš Parkan a Tomáš Rozkovec | foto: Warner Music

Koncem ledna už jsou hudební novinky opět plné hvězd. Tím nejslavnějším jménem bude pro mnohé Sam Smith, pro jiné Uriah Heep, Ava Max, Steve Vai nebo Elle King, která se pustila do country. Změnou stylu překvapil také Lil Yachty, domácí scénu reprezentuje Floex a k nim se přidali ještě Kimbra, Rhodes, SG Lewis a Ronnie Romero.

V pátek 27. ledna vyšly tyto nové tituly:

Ava Max - Diamonds & Dancefloors
žánr: taneční pop

Ava Max - Diamonds & Dancefloors
Americká zpěvačka a skladatelka s albánskými kořeny Ava Max potvrdila, že nebude rozhodně one-hit wonder, a tak se na její druhé album čekalo opět s velkým napětím. Chvíli své příznivce napínala postupným odkládáním jeho vydání, a to již od podzimu. Nyní je "Diamonds & Dancefloors" tu a s ním hned čtrnáct písniček, které opět produkoval především Cirkut. Tým kolem něj se ovšem výrazně obměnil a mezi dalšími producenty a částečně i autory najdeme jména jako Lostboy, Jonas Jeberg, Fedi, Burns nebo Jason Evigan. Autorsky se na nich pak vedle Avy samotné podíleli David Stewart, Sean Douglas, Madison Love, Ryan Tedder, MNEK, Caroline Ailin, Leland nebo členové pop-rockových Before You Exit. Že nahrávce opět vládnou především taneční rytmy, si ověříte na zpěvaččině YouTube profilu.


Kimbra - A Reckoning
žánr: indie pop / art pop / experimentální pop

 Kimbra - A Reckoning
Po poměrně dlouhé době se vrací novozélandská zpěvačka Kimbra s novou deskou. Nástupce "Primal Heart" připravovala celkem pět let a výsledkem je deset songů. Produkčním partnerem jí byl tentokrát americký experimentátor a hlavní postava Son Lux Ryan Lott. K hostování pak navíc přemluvili ještě Erick The Architect, Tommy Raps a Pink Siifu. Zda vás kolekce s názvem "A Reckoning" zaujme nejen vizuální podobou obalu, ale především svojí hudební náplní, zjistíte na YouTube kanálu muzikantky.


Sam Smith - Gloria
žánr: pop

Sam Smith - Gloria
Tři roky po albu "Love Goes" přichází Sam Smith se svou čtvrtou řadovkou. Dostala název "Gloria" a dle autora (který se identifikuje jako nebinární a v angličtině v souvislosti se svou osobou používá zájmeno they) je výsledkem cesty, během níž procházel "temnými časy" a na konci které "dospěl". Kolekce třinácti songů je tak o hledání a nacházení vlastní identity, o sexu, vášnivosti a sebevyjádření. V produkčním týmu najdete jména jako StarGate nebo Calvin Harris, vokálně pak zpěvákovi pomohli Ed Sheeran, Kim Petras, Jessie Reyez nebo Koffee. Deska sbírá víceméně pochvalné recenze, u nás na musicserveru se líbí natolik, že jsme jí udělili titul Album týdne. Jestli strhne i vás, zjišťujte na Samově YouTube.


Uriah Heep - Chaos & Colour
žánr: hard rock

Uriah Heep - Chaos & Colour
Dvacet pět je už docela slušný počet čehokoli, ale pokud to přepočteme na studiová alba, pak je to úctyhodné číslo. "Chaos & Colour", novinka od britské hardrockové legendy Uriah Heep, se takovým přívlastkem honosí. Vliv pandemie doznívá i zde, nahrávka vznikala právě v roce 2021, v období, které neslavně i odsunulo turné Uriášů k jejich padesátému výročí vzniku. Pilotním singlem se stala "Save Me Tonight", silná rocková skladba, která je přímo stvoření pro moderní rockové rádio. Kapelník Mick Box o ní tvrdí, že se jistojistě dostane i na koncertní playlist. Poslouchejte na jejich YouTube profilu skupiny.


Steve Vai - Vai/Gash
žánr: taneční pop

Steve Vai - Vai/Gash
Spolupráce Stevea Vaie a Johnnyho "Gashe" Sombretta si na své vydání počkala dlouhých třicet let. Vše tehdy "odložilo na neurčito" náhlé a tragické úmrtí - v roce 1998 Gash zemřel po nehodě na motorce. Trvalo právě tři dekády, než se Steve Vai rozhodl omést pavučiny a představit fanouškům rockové hudby a jednostopých strojů kooperaci se zdatným zpěvákem. Kolekce "Vai/Gash" čítá celkem osm kousků, ukázky najdete na Vaiově YouTube profilu.


Floex - Shoulders Of Giants (soundtrack)
žánr: electronica / ambient

Floex - Shoulders of Giants (OST)
"I když deska vznikla původně jako soundtrack, vnímám ji jako plnohodnotný titul fungující sám o sobě. Je to možná celkovým stylem, který je energičtější než mé předešlé soundtracky. Jsem zvědav, jak budou hudbu posluchači vnímat; je to cinematické techno, nebo spíš elektroakustická nahrávka nové generace?" Těmito slovy představuje Tomáš Dvořák aka Floex svůj nový počin "Shoulders Of Giants", který doprovází stejnojmennou hru herního studia Moving Pieces Interactive. Šest kompozic vznikalo v jeho novém studiu v Úvalech a všechny našly inspiraci v různých krajinách. "Na otázky, jak zní krystalický svět, jak si představuji lesní elektroniku nebo tropickou muziku, najdete hudební odpověď ve formě jednotlivých skladeb," dodává hudebník. První ukázky sdílí na svém YouTube.


Elle King - Come Get Your Wife
žánr: country

Elle King - Come Get Your Wife
Čeští posluchači znají americkou hudebnici Elle King především díky hitu "Ex's & Oh's", ovšem na ten rodačka z Kalifornie v Evropě nikdy nenavázala. Z velké části je to i proto, že stylově přešla k mixu blues rocku a alternativní country. Nyní, čtyři a půl roku po druhé řadovce "Shake The Spirit", vydává třetí album, které označuje jako své první čistě countryové. Pojmenovala ho "Come Get Your Wife" a na třinácti položkách spolupracovala s Rossem Coppermanem, v jehož portfoliu se to blýská hvězdami jako Blake Shelton, Luke Bryan, Kenny Chesney, Darius Rucker nebo Dierks Bentley. Právě poslední z nich si tu v jednom songu zahostoval, a doplnil tak ještě o něco hvězdnějšího hosta, kterým je Miranda Lambert. Pro fanoušky country je návštěva YouTube profilu hudebnice povinností a těm ostatním ji doporučujeme taktéž.


Tip týdne

Lil Yachty - Let’s Start Here
žánr: psychedelický rock / trap rap / progresivní rock

Lil Yachty - Let’s Start Here
Americký rapper Miles Parks McCollum, kterého známe pod jménem Lil Yachty, se poslední dva roky na scéně příliš neobjevoval. Svůj pátý počin "Let’s Start Here" vydává téměř po třech letech od předchozího "Lil Boat 3". Nutno podotknout, že název alba je v tomto případě naprosto trefný, protože rodák z Georgie startuje zcela novou etapu hudební kariéry a jeho fanoušci budou ze čtrnácti tracků hodně překvapení. Stylově se totiž pohybuje na pomezí progresivního a psychedelického rocku, do něhož přimíchává trap a rap. Tvořil je v poměrně kompaktním týmu, v němž naleznete interprety jako Baby K, Jacob Portrait, Jam City, Justin Raisen, Magdalena Bay, Miles Robinson, Nick Hakim, Patrick Wimberly, SadPony a Teo Halm. Velmi neobvyklou stylovou koláž můžete okusit na autorově YouTube.


Cheat Codes - One Night In Nashville
žánr: EDM / country

Cheat Codes - One Night In Nashville
Jak napovídá název nového alba "One Night In Nashville" DJského tria Cheat Codes, pánové se tentokrát vypravili do Mekky country hudby. A to nejen aby tam nasáli místní atmosféru, ale hlavně aby se tam potkali a natočili s místními celé album. Do studia se jim podařilo nalákat takové hvězdy jako Lady A, Russell Dickerson, Brett Young, Mitchell Tenpenny, Dolly Parton, Maddie & Tae, Little Big Town, Adam Doleac nebo Jimmie Allen. Co z toho vzniklo, zjistíte na jejich YouTube profilu.


Ronnie Romero - Raised On Heavy Radio
žánr: rock / metal

Ronnie Romero - Raised On Heavy Radio
"Raised On Heavy Radio" je novinkou Ronnieho Romera, uznávaného zpěváka rockové hudební scény. Posluchačům přináší předělávky skladeb, které mají pro interpreta mimořádný význam. Mezi hosty zde vedle dalších uslyšíte i Guse G. (Firewind, Ozzy Osbourne), Chrise Cafferyho (Savatage, Spirits Of Fire) nebo Rolanda Grapowa (Masterplan, Helloween). A na jaké skladby se můžete těšit? Třeba na "Metal Daze" (původně od Manowar), "No More Tears" (z dílny Ozzyho Osbourna) nebo "The Four Horsemen" od Metalliky. Ukázky k poslechu najdete na stránkách vydavatelství Nuclear Blast.


SG Lewis - Audiolust & Higherlove
žánr: synthpop / electropop / deep house

SG Lewis - Audiolust & Higherlove
Anglický hudebník SG Lewis byl do předloňska známý především coby producent a autor spolupracující s interperty jako AlunaGeorge, JP Cooper, Gallant, Victoria Monét nebo LANY. Pak ale vydal svůj debut "Times", který dobyl vrchol anglického tanečního žebříčku. Nyní na něj navazuje nástupcem "Audiolust & Higherlove". V patnácti skladbách ho doplnili Tove Lo, Charlotte Day Wilson, Channel Tres, Ty Dolla $ign a Lucky Daye. Zda bude druhé album úspěšné podobně jako to předchozí, zjistíte na YouTube.


Fucked Up - One Day
žánr: hardcore

Fucked Up - One Day
Jak napsat a nahrát písně na jedno plnohodnotné album během čtyřiadvaceti hodin? Zeptejte se amerických hardcoristů Fucked Up. Co se zdá pro někoho nemožné, tato banda zvládla. Výsledkem je deska "One Day", jejíž většinu během během tří osmihodinových sezení natočil kytarista Mike Haliechuk koncem roku 2019. "Čtyřiadvacet hodin se může zdát jako dlouhá doba, za kterou se může stihnout hodně. Někdo to může vnímat jako věčnost, druhý zase jak minutu. Ale pokud na něčem pracujete jeden den, může to být opravdu výjimečné," říká frontman téhle bandy o netradičním způsobu tvorby. Kvalitu počinu můžete posoudit na YouTube.


The Arcs - Electrophonic Chronic
žánr: alternativní rock / garage rock

The Arcs - Electrophonic Chronic
"Electrohponic Chronic" je druhá řadovka skupiny Arcs , vedlejšího projektu Dana Auerbacha z The Black Keys. Původně byla natočena ještě v původní sestavě kapely, ještě před smrtí Richarda Swifta, a měla vyjít krátce po debutu "Yours, Dreamily", tedy v roce 2015. Nakonec však z plánů sešlo a album vychází až nyní. Předcházel mu úspěšný singl "Keep on Dreamin" z loňského října a následném "Heaven Is a Place" s vizualizací od Roboshobo, který vzdává hold zemřelému Swiftovi. Na další klipy se můžete podívat na YouTube, kde zároveň najdete ukázky z čerstvé kolekce.


Emarosa - Sting
žánr: pop rock / synth pop / new wave

 Emarosa - Sting
Americká Emarosa původně začínala jako hardrocková kapela, ale poté co je před desti lety opustil Jonny Craig, který si založil novou formaci Slaves, posunula se více k popu. Postupně také odcházeli další a další členové, takže šestou řadovku už natáčelo pouze duo ER White - Bradley Walden. Jak uslyšíte na bandcampu, tihle dva desítku písniček nasměrovali spíše k synthpopu a new wave a první reakce je označují jako mix osmdesátkového Michaela Jacksona a Tears For Fears s moderními muzikanty jako The 1975 a Charlie Puth. Produkce se ujal Courtney Ballard, jenž v minulosti pracoval s Jessie J, 5 Seconds Of Summer, All Time Low či Good Charlotte.


Popcaan - Great Is He
žánr: dancehall

 Popcaan - Great Is He
Jamajská dancehallová hvězda Popcaan se tři roky po čtvrtém albu "Fixtape" propracovala k jeho pokračování. Desku s názvem "Great Is He" autor napěchoval sedmnácti tracky, na jejichž produkci se podíleli například Kid Culture, The Fanatix, Dre Skull, Anju Blaxx, Mojam, Dane Ray nebo Demario Duncan. Jedinými dvěma hosty, které zde uslyšíte, jsou Drake a Burna Boy. Za sluníčkem a písčitými plážemi se přesuňte prostřednictvím Popcaanova YouTube.


V krátkosti

 • Tyler Hubbard - Tyler Hubbard
  Countryové duo Florida Georgia Line si dalo v minulém roce blíže nespecifikovanou pauzu, a zatímco Brian Kelley už má za sebou sólový debut, jeho kolega ten svůj představuje teď. Osmnácti kousky navazuje na loňské EP "Dancin' In The Country". (YouTube)

 • Joe Henry - All The Eye Can See
  Americký hudebník, který produkoval desky takovým hvězdám, jako jsou Joan Baez, Rhiannon Giddens, Elvis Costello, Bonnie Raitt nebo Hugh Laurie, je stále činný i ve své sólové kariéře. Dokazuje to novou kolekcí čtrnácti intimně pojatých písní. (YouTube)

 • Quinn XCII - The People’s Champ
  Americký hudebník mixující pop, reggae, hiphop a elektronickou taneční hudbu pro svou pátou studiovku připravil dvanáctku skladeb. Ke slyšení jsou v nich také Big Sean, Chelsea Cutler, Adrian Cota a AJR. (YouTube)

 • Carly Simon - Live At Grand Central
  Americká písničkářka, která nazpívala hned dva songy Jamesi Bondovi, připomene svůj slavný koncert z roku 1995 v rozšířené podobě. (YouTube)

 • Aya Nakamura - DNK
  Malijská muzikantka aktuálně žijící ve Francii vydává svoji čtvrtou řadovku. Ve čtrnácti písničkách ji zahostovali SDM, Tiakola, Kim a Myke Towers. (YouTube)

 • Ayumi Hamasaki - Remember You
  J-popová hvězda Ayu se vrací po dlouhých šesti letech s novou kolekcí. Nachystala na ni celkem čtrnáct písniček včetně jedné coververze od Yumi Matsutoya. (YouTube)

 • Tomorrow X Together - The Name Chapter: Temptation
  K-popový boyband se hlásí s pěticí skladeb, v nichž namíchal styly jako taneční pop, bossa nova, r'n'b nebo afrobeat. V jedné z nich jim vypomohl Coi Leray. (YouTube)

 • Bass Drum Of Death - Say I Won’t
  Garážoví rockeři z Mississippi se na své páté řadovce produkované Patrickem Carneym pohybují směrem k oduševnělejšímu power-akordovému, těžkému zvuku. (YouTube)

 • Jared James Nichols - Jared James Nichols
  Třetí studiové album moderního bluesového kytarového kouzelníka se zaměřuje na syrový hardrockový zvuk prosycený blues. (YouTube)

 • Brett Kissel - South Album
  Kanadský countryový zpěvák se bude pokoušet o podobný kousek jako Weezer, a sice o roční koncepční sérii. Zatímco slavnější kolegové se zaměřili na roční období v ípíčkách, Kissel si střihne během roku elpíčka orientovaná na světové strany. Začíná jihem. (YouTube)

 • Dhafer Youssef - Streets Of Minarets
  Tuniský ethnojazzový muzikant a zpěvák na své nové dílo nalákal velmi zvučná jména světové hudby. Doprovodili ho Herbie Hancock, Ambrose Akinmusire, Dave Hollnand, Rakesh Chaurasia nebo Nguyên Lê. (bandcamp).

 • Samia - Honey
  Druhé album americké indiepopové písničkářky, které produkoval Caleb Wright a Rostam. (bandcamp)

 • R. Ring - War Poems, We Rested
  Setkání po letech, tak by se dala charakterizovat novinka od dua Kelley Deal a Mikea Montgomeryho. Nahrávka je děsivou jízdou s bublajícími noisovými zvukovými plochami doplněnými o agresivní bicí. (YouTube)

 • The Mother Hips - When We Disappear
  Kolekce nahraná a vydaná ve vlastní produkci obsahuje devět lit-psych rockových písní inspirovaných psychologií a literaturou. Jejich spoluautory jsou zakladatelé kapely Tim Bluhm a Greg Loiacon. (YouTube)

 • King Tuff - Smalltown Stardust
  Šestá řadovka garážového rockera Kylea Thomase. (YouTube)

 • White Reaper - Asking For A Ride
  Čtvrté album amerického rockového kvarteta z Louisville. (YouTube)


  Dále vychází

  ...and Oceans - As In Gardens, So In Tombs
  Arctic Rain - Unity
  Black Lips - Good Bad Not Evil (20Th Anniversary Edition)
  Bob Dylan - The Bootleg Series, Vol. 17: Fragments: Time Out Of Mind / Box Set
  Bob Dylan - The Bootleg Series, Vol. 17: Fragments: Time Out Of Mind
  Complete Mountain Almanac - Complete Mountain Almanac [Rebekka Karijord, Jessica, Aaron & Bryce Dessner]
  Crowne - Operation Phoenix
  Dobrawa Czocher - Dreamscapes
  Deathprod - Compositions
  Dokken - The Elektra Albums (box set)
  Dream, Ivory - About A Boy (Naked)
  Electric Mob - 2 Make U Cry & Dance
  Eminem - The Eminem Show / Expanded Edition
  Glosser - Downer
  Green Day - Nimrod 25 (25Th Anniversary Edition)
  H.C. McEntire - Every Acre
  Heavy Blanket (J Mascis) - Moon Is
  Chicago - Chicago IX: Chicago's Greatest Hits
  John Fizer - Treasure Man
  Jonah Yano - Portrait Of A Dog
  Karel Ančerl, - Live Recordings (Supraphon)
  Khai Dreams - Absolute Heartbreak
  Klan - Jaaaaaaaaaaaaaaaa!
  Marianne Faithfull - Kissin Time
  Marvin Gaye - Greatest Hits Live In '76
  New Order - Low-Life (Definitive Edition)
  Nrbq - Tiddlywinks (Reissue)
  Numün - Book Of Beyond
  Oozing Wound - We Cater To Cowards
  Parannoul - After The Magic
  Parker Lane - Kaleidoscope
  Pelican - City Of Echoes (Deluxe Reissue)
  Rhodes - Friends Like These
  Různí - Hard Rock Line 1970-1985
  Sightless Pit - Lockstep Bloodwar
  Suasion - Infinite
  The Blow Monkeys - Animal Magic (Deluxe Edition)
  The Clouds - The Clouds (Reissue)
  The Tangent - Pyramids, Stars & More (Live Recordings 2004-2017)
  The Tubs - Dead Meat
  Tor Lundvall - There Must Be Someone
  Triton. - Sundown In Oaktown
  Tuv - Ear Candy
  Warren Zevon - A Quiet Normal Life: The Best Of (Coloured)
  Widows Gold - Love Drops
  Wolf Eyes - Difficult Messages
  Yeat - Aftërlyfe
  Young King Slaton - Everybody Hates Young King Slaton

  Vychází na vinylu:
  ...and Oceans - As In Gardens, So In Tombs
  5 Seconds Of Summer - 5SOS5 / Deluxe
  Alan Parsons - Live
  Ava Max - Diamonds & Dancefloors
  Avril Lavigne - Let Go / 20Th Anniversary
  Billy Cobham - Spectrum
  Black Lips - 200 Million Thousand
  Black Lips - Arabia Mountain
  Black Lips - Let It Bloom
  Black Lips - Satan’s Graffiti Or God’s Art?
  Black Lips - Underneath The Rainbow
  Blow Monkeys - Animal Magic
  Bobby Weir - Ace / 50th Anniversary
  Bonecarver - Carnage Funeral
  Candy Dulfer - We Never Stop
  Carly Simon - Live At Grand Central
  Carter Jefferson - Rise Of Atlantis
  Crosby, Stills, Nash & Young - Déjá Vu
  Czocher Dobrawa - Dreamscapes
  Daniel Johns - Futurenever
  Deathprod - Compositions
  Eminem - The Eminem Show / Expanded Edition
  Fucked Up - One Day
  Gewalt - Gewalt Live At Clouds Hill
  H.C. McEntire - Every Acre
  Heavy Blanket (J Mascis) - Moon Is
  Jaco Pastorius & Rashied Ali - Blackbird
  Joe Henry - All The Eye Can See/p>
  John Coltrane - In The Winner's Circle
  John Fizer - Treasure Man
  Jonah Yano - Portrait Of A Dog
  Kid Cudi - Entergalactic
  Kimbra - A Reckoning
  King Tuff - Smalltown Stardust
  Lil Yachty - Let’s Start Here
  Lordi - Get Heavy
  Marianne Faithfull - Kissin Time
  Marvin Gaye - Greatest Hits Live In '76
  Meg Baird - Furling
  New Order - Low-Life / Box Set
  New Order - Perfect Kiss / Single
  New Order - Shellshock / Single
  New Order - Sub-Culture / Single
  Numün - Book Of Beyond
  Oozing Wound - We Cater To Cowards
  Otis Redding - Great Otis Redding Sings Soul Ballads
  Philip Glass - Solo Piano
  Quinn XCII - The People’s Champ
  R. Ring - War Poems, We Rested
  Ramones - Subterranean Jungle
  Různí - Disco Collected
  Sam Smith - Gloria
  SG Lewis - Audiolust & Higherlove
  Sightless Pit - Lockstep Bloodwar
  Soen - Cognitive
  Soen - Tellurian
  Spiritbox - Eternal Blue
  Steve Vai - Vai/Gash
  Tangent - Pyramids, Stars & Other Stories / Live Recordings
  Tangerine Dream - Three O'clock High
  The Arcs - Electrophonic Chronic
  The Tubs - Dead Meat
  Tyler Hubbard - Tyler Hubbard
  Uriah Heep - Chaos & Colour
  Velvet Underground - Loaded
  Yes - Fragile
  ZZ Top - Eliminator / 40th Anniversary

  EP:
  Bad Bad Hats - It Hurts (10th Anniversary Edition)
  Half Gringa - Ancestral Home

  Reedice:
  Falco - Einzelhaft
  Marduk - Plague Angel
  Marduk - Rom 5:12

 • NÁZORY

  DOPORUČENÉ ČLÁNKY
  Judas Priest - The Serpent and the King 8/10
  Video: Judas Priest se v klipu "The Serpent and the King" ocitají uprostřed věčného střetu dobra a zla Do vydání očekávané devatenácté studiovky veteránů Judas Priest s názvem "Invincible Shield" zbývá necelý týden a kapela je tu s další ukázkou čerstvého materiálu. Pravda, ve zvukové podobě koluje skladba už zhruba týden,... čtěte zde
  Vydáno: 04.03.2024 14:03 v sekci Audio / Video | Video
  Liam Gallagher, John Squire - Liam Gallagher John Squire 8/10
  Recenze: Liam Gallagher a John Squire úspěšně ignorují fakt, že je 21. století Spojení zpěváka Oasis a kytaristy The Stone Roses dává po poslechu prvního společného alba "Liam Gallagher John Squire" dokonalý smysl. Kolekce skladeb pod hlavičkou těchto dvou muzikantů je zážitkem pro milovníky britských kytarovek... čtěte zde
  Vydáno: 04.03.2024 00:00 v sekci Recenze
  Dayal Patterson - Black Metal: Do propasti (kniha) 8/10
  Hudba v tisku: Dayal Patterson se noří "Do propasti" temných zákoutí black metalu a dál prohlubuje záběr své encyklopedie Má se metal podrobovat serióznímu zkoumání? Rozvíjející obory jako Metal Studies na Masarykově univerzitě jasně ukazují, že ano. A obohacující pohled mohou nabídnout i práce ne přímo akademické, ale přesto fundované. Jako třeba... čtěte zde
  Vydáno: 03.03.2024 09:00 v sekci Recenze | Hudba v tisku
  LP, O2 universum, Praha, 1.3.2024
  Naživo: LP si zaplněné O2 universum naprosto podmanila V České republice LP koncertuje velmi často. Dalo by se až říct, že je u nás jako doma. A ono tomu tak skutečně je, jak během svého silného pražského vystoupení přiznala. Metropoli představila svoji loňskou desku "Love Lines" a na... čtěte zde
  Vydáno: 02.03.2024 12:15 v sekci Naživo
  Innersphere - In the Shadow of the Sun 8/10
  Recenze: "In the Shadow of the Sun" od Innersphere nabízí mystickou atmosféru i promyšlenost Pozice plzeňských melodických deathmetalistů Innersphere na scéně je už spolehlivě vycementovaná. Být žánrovou jistotou ale s sebou nese i riziko větších očekávání. Albu "In the Shadow of the Sun" vydláždila cestu trojice... čtěte zde
  Vydáno: 01.03.2024 19:00 v sekci Recenze
  SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
  - Nové desky 8/2024 - od Roda Stewarta přes MGMT po Amaranthe (28.02.2024 22:30)
  - Nové desky 7/2024 - od Jennifer Lopez přes Idles po Jasona Derula (21.02.2024 22:39)
  - Nové desky 6/2024 - od Thoma Artwaye přes Zaru Larsson po Ushera (14.02.2024 21:31)
  - Nové desky 5/2024 - od Kateřiny Marie Tiché přes L Devine po Kirina J Callinana (07.02.2024 16:00)
  - Nové desky 4/2024 - od Jamese Arthura přes The Smile po Dymytry (31.01.2024 21:27)
  - Publicistika: Čtyřicet nejlepších zahraničních desek roku 2023 podle musicserveru (20-11) (30.01.2024 21:35)
  - Nové desky 3/2024 - od Green Day přes B-Side Band po Sleater-Kinney (24.01.2024 21:30)
  - Video: Kygo s Avou Max ve "Whatever" kazí průlomový hit od Shakiry (21.01.2024 09:11)
  - Nové desky 1-2/2024 - od The Vaccines přes Magnum po Kali Uchis (17.01.2024 08:30)
  - Nové desky 50/2023 - od Play$tation Princess přes Therion po devadesátku Willieho Nelsona (27.12.2023 16:30)

  ALBUM TÝDNE 10/2024

  Liam Gallagher, John Squire
  Liam Gallagher John Squire

  Spojení zpěváka Oasis a kytaristy The Stone Roses dává po poslechu prvního společného alba "Liam Gallagher John Squire" dokonalý smysl. Kolekce skladeb pod hlavičkou těchto dvou muzikantů je zážitkem pro milovníky britských kytarovek od šedesátých let minulého století až po zlatou éru britpopu.

  8/10

  NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY (za poslední týden)

  FILMSERVER.CZ PÍŠE

  FULLMOONZINE.CZ PÍŠE

  SPARK PÍŠE

  CO, KDY, KDE   (doporučujeme)

  St 06.03.
  Zara Larsson (SWE) (Forum Karlín, Praha)
  Čt 07.03.
  DJ Shadow (US) (Roxy, Praha)
  So 09.03.
  Sari Schorr (US) (Lucerna Music Bar, Praha)
  Ne 10.03.
  Madison Beer (US) (SaSaZu, Praha)
  Po 11.03.
  Idles (UK) (SaSaZu, Praha)
  St 13.03.
  Avatar (SWE) (SaSaZu, Praha)
  Pá 15.03.
  Sophie Ellis-Bextor (UK) (Palác Akropolis, Praha)
  Út 19.03.
  Katapult (CZ) (Forum Karlín, Praha)
  Pá 22.03.
  Ewa Farna (CZ) (O2 arena, Praha)
  Ne 24.03.
  Jason Derulo (US) (O2 arena, Praha)

  » zobrazit všechny akce «

  OBLÍBENÍ INTERPRETI (za poslední týden)

  The Prodigy Vladimír Mišík Justin Bieber Prince Karel Gott Vérité Taylor Swift Dua Lipa Depeche Mode Madonna Viktor Sheen LP Lucie Vondráčková Blackosh Ed Sheeran Queen BTS Lady Gaga AC/DC Billie Eilish
  filmserver.cz na Facebooku filmserver.cz na Twitteru filmserver.cz na LinkedIn filmserver.cz na YouTube
  musicserver.cz - hudba od začátku do konce
  ©2010-2024 IMEG s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
  Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Volná místa | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 1803-6309
  Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
  Tento server byl v roce 2023 podpořen Ministerstvem kultury České republiky.
  smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver | webglobe
  Zavřít reklamu