shop.musicserver.cz
Opálený zadek, necenzurovaná cenzurovaná bradavka a <i>McSrajdoviny</i>: 10 nejčtenějších článků roku 2022

Opálený zadek, necenzurovaná cenzurovaná bradavka a McSrajdoviny: 10 nejčtenějších článků roku 2022

Vydáno: 01.01.2023 21:10 v sekci Nejvíc nej - David Věžník | foto: Universal Music

"Tak ať už je v tom roce 2022 konečně klid!" Těmito slovy končil výběr deseti nejčtenějších článků na musicserveru za rok 2021. Netřeba připomínat, že o klidu jsme si mohli nechat jen zdát, přesto (nebo možná právě proto) lidé rádi trávili čas na internetech. A četli a četli. Co bodovalo v roce 2022 u nás?

10. Cancel Metallica!

Rekapitulace

Článek: Fanoušci seriálu "Stranger Things" se snaží zrušit skupinu Metallica. Prý má příliš problematickou minulost
Datum vydání: 13. srpna 2022
Dosavadní počet zobrazení: 26 818
Zaujalo vás, protože: "Serena připomíná záběry bývalého baskytaristy Metalliky Jasona Newsteda, který na pódiu zřejmě předvádí nacistický pozdrav a pochod. Nechybějí ani záběry dalších členů kapely, na nichž dle všeho vtipkují o tehdy nedávném odchodu Kurta Cobaina."

Cancel culture (česky kultura rušení) je posledních několik let docela často skloňované spojení. Wikipedie tento pojem definuje jako "označení pro moderní formu ostrakismu, která vytlačuje jedince ze sociálních nebo profesionálních kruhů, buď v online prostředí na sociální sítích, nebo v reálném prostředí, nebo v obojím".

Diváci seriálu "Stranger Things" zkusili zrušit kapelu Metallica. Jak se to povedlo? Thrashový titán vydal v listopadu nový singl, na konci dubna pak ty příznivce, kteří se jej zrušit nepokusili, potěší dvanáctou řadovkou. Tak třeba jindy.


9. Måneskin necenzurovaní, přesto bez bradavky :-(

Rekapitulace

Článek: MTV zveřejnilo necenzurovanou verzi "Supermodel" od Måneskin, Victoriiny bradavky se ale nedočkáte
Datum vydání: 10. září 2022
Dosavadní počet zobrazení: 28 668
Zaujalo vás, protože: "Velkou část performance totiž kamery nezabíraly její členy, ale bavící se publikum. Důvodem bylo to, že basistce Victorii De Angelis během show spadlo tričko a ona pak přítomné diváky bavila nejen svou hrou na nástroj, ale také pohledem na svá nijak nezahalená prsa."

K tomu snad jen jeden z komentářů pod článkem: "MTV zveřejnilo necenzurovanou verzi s cenzurovanou bradavkou. To nevymyslíš. :-D"

Anebo ještě úryvek: "Mimochodem, pamatujete si, když podobná wardrobe malfunction (česky velmi volně přeloženo jako šatní závada) na několik let zničila kariéru Janet Jackson? A ta přitom na rozdíl od své italské kolegyně měla přes ňadro velkou hvězdu, takže bradavka nebyla vůbec vidět. U Måneskin něco podobného zcela určitě nehrozí."

Holt časy se mění.


8. Lucie Vondráčková. Samozřejmě

Rekapitulace

Článek: Lucie Vondráčková zpívá v klipu "Tak nebuď prekvapená" slovensky. A nie je to vôbec dobré
Datum vydání: 21. února 2022
Dosavadní počet zobrazení: 31 579
Zaujalo vás, protože: "Kýč střídá patos, a to jak v primitivní prvoplánové melodii, kterou jsme slyšeli snad už tisíckrát, tak v zoufale unylém, nevýrazném a občas až ufňukaném zpěvu."

Fenomén Lucie Vondráčkové coby zpěvačky, kterou nikdo z vašeho okolí neposlouchá, a která stále trhá rekordy prodejnosti (a na musicserveru čtenosti), pokračuje a nic ho nezastaví. Cokoliv tato věčně-dvanáctiletá-dívka-akorát-že-vůbec vyšle do světa, se v naší redakci setká s hodnocením na škále 1 až 3 a se čteností v řádech tisíců.

Tak vlastně asi děkujeme.


7. Velký špatný Justina Biebera na Szigetu

Rekapitulace

Článek: Justin Bieber byl ve třetím dni Szigetu tragický, na koncertě Jungle šlo o život a Lenny zabodovala
Datum vydání: 13. srpna 2022
Dosavadní počet zobrazení: 32 052
Zaujalo vás, protože: "Potřeboval (Bieber) jen nahnat čas, protože regulérní písničky neměl připravené? Nebo jen zkoušel, co všechno ještě v už tak dlouho se táhnoucím vystoupení vydržíme? To už se asi nedozvíme. Co už ale víme s jistotou, je, že takto marného headlinera Sziget dlouho neměl."

Reportáže z koncertů se u našich čtenářů těší dlouhodobé oblibě a týká se to dokonce i textů z akcí, na kterých z nás byla jen hrstka, neb se uskutečnily v zahraničí.

Sziget je sice festival oblíbený i mezi Čechy, přesto si troufáme tvrdit, že reportáž ze dne, kdy na něm vystoupili třeba Justin Bieber nebo Lenny, si přečetlo víc lidí, než kolik jich z naší kotliny do Maďarska zavítalo. Mimochodem, o Lence Filipové mladší ještě bude řeč.


6. Madonnina dcera kráčející ve šlépějích své matky

Rekapitulace

Článek: Dcera slavné Madonny Lolahol debutuje singlem "Lock&Key". V klipu si to rozdává se zamračeným mužem
Datum vydání: 28. srpna 2022
Dosavadní počet zobrazení: 34 798
Zaujalo vás, protože: "V klipu si to rozdává se zamračeným mužem."

Když jste dcera slavné Madonny, nejen že každý článek o vás bude mít v titulku "dcera slavné Madonny", ale také se v každém dočkáte srovnání se svou matkou.

Lolahol je dcera slavné Madonny a tenhle článek nebyl výjimkou.

Mimochodem, taky pokaždé automaticky čtete "zmrzačeným"? Ale teda!


5. Když je Ostrava víc než Praha

Rekapitulace

Článek: Krize dopadla i na Lucii. V Ostravě ji uvítala poloprázdná hala, které skupina převedla skvělý koncert
Datum vydání: 29. září 2022
Dosavadní počet zobrazení: 39 989
Zaujalo vás, protože: "Zvukově se celý koncert povedl tak, jak se asi dalo čekat - nebyl to průšvih, ale ani žádný zázrak."

Když se nějaká velká akce koná u nás v některém z jiných měst než v Praze, působí to u obyvatel metropole stav zvaný mindfuck. "To jako musím někam jet? Vždyť je to daleko. A není tam ani metro," probíhá v myslích mnohých z nich (ověřeno za vás).

Lucie se s tím nemazala a své oprášené, upravené a kvůli covidu několikrát odložené operní turné zahájila v Ostravě. Pražané se sice rvali o vstupenky do O2 areny, a severomoravský svatostánek tak byl spíše prázdný než plný, četli si o tom ale snad i ti, kteří na koncerty nechodí.


4. Ewa netropí hlouposti

Rekapitulace

Článek: Královna českého popu Ewa Farna vsadila ve Foru Karlín na skvělý zpěv, vkus a bezprostřednost
Datum vydání: 3. listopadu 2022
Dosavadní počet zobrazení: 45 830
Zaujalo vás, protože: "Mezi mladými domácími zpěvačkami mainstreamového zaměření totiž Ewa Farna momentálně nenachází konkurenci."

Ewu Farnou máme v redakci rádi.

A mají ji rádi i čtenáři.

Tak zase příště.


3. Jak to zní, když píchneš elektrody du bigmacu a necháš k tomu zpívat kuchaře

Rekapitulace

Článek: Přemek Forejt se v klipu k písni "Mc'n'Roll" jednoduše zesměšnil
Datum vydání: 18. srpna 2022
Dosavadní počet zobrazení: 62 764
Zaujalo vás, protože: Kdoví.

A to si furt říkáme, že budeme psát jen o hodnotných věcech, a vono je to furt prd platný! Přiznejte si to na rovinu - vy tohle prostě chcete.

Tak tady to máte.


2. Opálená prdelka Lorde

Rekapitulace

Článek: Lorde se v klipu k "Oceanic Feeling" šest minut opaluje
Datum vydání: 4. září 2022
Dosavadní počet zobrazení: 79 019
Zaujalo vás, protože: "Vizuál se opět odehrává na pláži, respektive jeho velká část na malém plovoucím molu, kde se Lorde s mužským doprovodem oddávají slunění a trošce těch vodních radovánek."

Zadnice, bradavky a různé další části lidského (respektive výhradně ženského) těla působí na čtenáře jako magnet. Obal alba "Solar Power" od Lorde nás tak díky svému zpracování straší v doporučovaných článcích tak dlouho a tak intenzivně, až už se na to, jestli se to dá nějak vypnout, ptají i ti nejheterosexuálnější cis muži naší redakce.

Nedá.


1. Lenny rulez! I když vlastně nerulez

Rekapitulace

Článek: Lenny si s O2 universem ukousla příliš velké sousto
Datum vydání: 25. listopadu 2022
Dosavadní počet zobrazení: 213 416
Zaujalo vás, protože: "Ambiciózní plány se v O2 universu střetly s nemilosrdnou realitou, a i když ne všechno je chyba samotné zpěvačky, bohužel zde musíme mluvit o zklamání."

Jak bylo uvedeno o pár odstavců výše, rubrika Naživo patří z hlediska čtenosti mezi nejoblíbenější - v top 10 nejčtenějších článků vůbec jsou hned čtyři reportáže. Leoše Mareše, Marka Ztraceného a ještě jednoho Leoše Mareše v této kategorii v listopadu doplnila Lenny.

V tomto interním klání, které v redakci tak rádi sledujeme, přeskočila i svou dobrou matku - zpráva s prozaickým titulkem "Podzimní turné Lenky Filipové se ruší", která tehdy v roce 2019 z nějakého důvodu skoro shodila všechny naše (music)servery, se odteď musí spokojit pouze se třetím místem.

Gratulujeme ale oběma. Vlastně všem. I vám. A děkujeme. Jen tak dál!


DOPORUČENÉ ČLÁNKY
Pohled do českých hitparád - 23. týden 2024
Calin s novinkou "Bieber Fever" sesadil Billie Eilish z čela českého albového žebříčku Po dvou týdnech kralování třetí studiovky Billie Eilish "Hit Me Hard And Soft" se na vedoucí pozici v domácím albovém žebříčku probojoval Calin s novinkou "Bieber Fever". Rádiovému éteru nově vládne James Arthur zásluhou písně... čtěte zde
Vydáno: 13.06.2024 20:00 v sekci Novinky | České hitparády
Rock for People - Den první, Park 360, Hradec Králové, 12.6.2024
Naživo: Rock for People v prvním dni rozzářili hlavně P.O.D. a rohlíky Dlouho to vypadalo, že největší bolení v prvním dni způsobí už dříve zrušení Bad Omens, nakonec se ale ten den ráno probudil nemocný i Corey Taylor a svému týmu zahlásil: "Hoši, já to dneska nedám". Těžko mu něco takového... čtěte zde
Vydáno: 13.06.2024 13:00 v sekci Naživo
The Prodigy, Rock for People, Park 360, Hradec Králové, 12.6.2024
Naživo: The Prodigy na Rock for People rozpoutali světelné peklo Hned první den hradeckého festivalu sice přišel o jednu z hlavních hvězd - Corey Taylor vynechal Rock for People kvůli nemoci -, legendární britští elektronici se ale svého středečního headlinerského slotu chopili se ctí. The Prodigy... čtěte zde
Vydáno: 13.06.2024 08:57 v sekci Naživo
Dogstar s debutovým albem "Our Little Visionary" před téměř třiceti lety předběhli dobu
Zaprášenosti: Dogstar s debutovým albem "Our Little Visionary" před téměř třiceti lety předběhli dobu Američtí alternativní rockeři Dogstar se dali dohromady už v roce 1991, o jedenáct let později se rozpadli, ale relativně nedávno ohlásili návrat. A v pátek 14. června zahrají Keanu Reeves, Robert Mailhouse a Bret Domrose na festivalu... čtěte zde
Vydáno: 12.06.2024 15:00 v sekci Recenze | Zaprášenosti
Nové desky 23/2024 - od Bon Jovi přes Charli XCX po Auroru
Nové desky 23/2024 - od Bon Jovi přes Charli XCX po Auroru Bon Jovi v obležení žen a dívek, tedy normální stav. Jedná se ovšem o hudební novinky, kde jsou jimi Aurora, Charli XCX, Meghan Trainor, Carly Pearce nebo třeba debutující Tems. Vyvažuje to ale trochu Seasick Steve, čeští Priessnitz,... čtěte zde
Vydáno: 12.06.2024 08:00 v sekci Novinky | Nové desky
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
- Video: Apocalyptica si do nové verze "One" pozvala Jamese Hetfielda a Roberta Trujila (27.05.2024 13:05)
- Naživo: Ewa Farna si podmanila O2 arenu i napodruhé (23.03.2024 08:48)
- Video: Apocalyptica se s The Four Horsemen vrací ke kořenům i k Metallice. Na podzim zahraje v Praze (02.03.2024 14:21)
- David Koller odchází z Lucie, kapela chce pokračovat i bez něj (05.02.2024 09:14)
- Nejvíc nej: "ČESKÝ SLAVÍK NIKOHO NEZAJÍMÁ!" 10 nejčtenějších článků roku 2023 (01.01.2024 19:45)
- České barvy bude na Eurovizi hájit zpěvačka Aiko, nechala za sebou MYDY i Lenny (13.12.2023 17:06)
- Fotogalerie: Lucie se vrátila zpět do devadesátek. A spolu s ní i vyprodaná O2 arena (08.12.2023 08:32)
- Nové desky 48/2023 - od Petera Gabriela přes Miku po Lucii Vondráčkovou (06.12.2023 21:00)
- Český slavík odtajnil součty hlasů. Ewu Farnou a Lucii Bílou dělily jen stovky bodů (28.11.2023 19:00)
- Absolutní slavicí je poprvé Ewa Farna. Zvítězili také Marek Ztracený, Kabát a Calin (24.11.2023 23:45)

ALBUM TÝDNE 24/2024

Twenty One Pilots
Clancy

Twenty One Pilots neboli Tyler Joseph a Josh Dun z města Columbus v Ohiu na své sedmé studiovce "Clancy" rozvíjejí mysteriózní příběh návratu jistého Clancyho do postapokalyptického města zvaného Dema ve světě Trench. Pokud vám tato slova nedávají smysl, vůbec to nevadí.

8/10

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY (za poslední týden)

FILMSERVER.CZ PÍŠE

FULLMOONZINE.CZ PÍŠE

SPARK PÍŠE

CO, KDY, KDE   (doporučujeme)

Pá 14.06.
Rock For People (Park 360, Hradec Králové)
So 15.06.
Rock For People (Park 360, Hradec Králové)
Po 17.06.
Alice Cooper (US) (enteria Arena, Pardubice)
Po 17.06.
Ty Segall (US) (Roxy, Praha)
Čt 20.06.
Metronome 2024 (Výstaviště, Praha)
Pá 21.06.
Metronome 2024 (Výstaviště, Praha)
So 22.06.
Metronome 2024 (Výstaviště, Praha)
Út 25.06.
The Gaslight Anthem (US) (SaSaZu, Praha)
St 03.07.
Rod Stewart (UK) (O2 Arena, Praha)
St 03.07.
Beats For Love (Dolní Vítkovice, Ostrava)

» zobrazit všechny akce «

OBLÍBENÍ INTERPRETI (za poslední týden)

The Prodigy Justin Bieber Prince Vladimír Mišík mp3.com Sia Rush Bono Taylor Swift Kabát Mirai Lady Gaga Billie Eilish Queen Lucie Vondráčková Beyoncé Dua Lipa Adele AC/DC Liam Gallagher
filmserver.cz na Facebooku filmserver.cz na Twitteru filmserver.cz na LinkedIn filmserver.cz na YouTube
musicserver.cz - hudba od začátku do konce
©2010-2024 IMEG s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Volná místa | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 1803-6309
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
Tento server byl v roce 2024 podpořen Ministerstvem kultury České republiky.
smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver | webglobe