shop.musicserver.cz
Moby ohlásil pokračování alba "Reprise", chystá i další projekty

Moby ohlásil pokračování alba "Reprise", chystá i další projekty

Vydáno: 02.07.2021 16:03 v sekci Novinky - Jaromír Koc | foto: Deutsche Gramophon
Je to zhruba měsíc, co Moby vydal desku "Reprise". Kolekce jeho více či méně známých písní se symfonickým orchestrem sbírá jednu pochvalnou recenzi za druhou a ódy pějí i fanoušci. Je tak vcelku pochopitelné, že americký hudebník před pár dní potvrdil pokračování.

Informaci prozradil na sociálních sítích, kde jen stroze uvedl, že již začal pracovat nejen na "Reprise 2", ale i na pěti dalších hudebních projektech včetně několika filmových, televizních, a dokonce i knižních. "Pokud si někdy vezmu den volna, stejně budu smutný, že ho nestrávím prací," ukončil příspěvek ironickým posteskem.

Je ale velmi pravděpodobné, že "Reprise 2" nebude hned dalším titulem v Mobyho diskografii. Na jedničce totiž pracoval více než čtyři roky. Pokud bychom vycházeli z průměrné rychlosti, s jakou tento pětapadesátiletý hudebník svá alba poslední léta vydává, dočkáme se mezitím dalších tří až čtyř řadovek.

Dodejme, že aktuálním singlem z nové studiovky je jediná coververze, která byla na "Reprise" zařazena, a to legendární hit "Heroes" od Davida Bowieho. Mobyho podání si můžete poslechnout níže. Doporučujeme podívat se i na druhé video pod článkem. Autor v něm krok po kroku popisuje, jak celý song vznikl.


  • Moby (-, 02.07.2021 17:56) Reagovat

    Hmmm, proč tu píšete o hudbě, když jste bulvární plátek? Nemá pan Věžník informaci o tom, že se Moby nechává přeoperovat na něco nebinárního?

    • Re: Moby (Jaromír, 02.07.2021 20:58) Reagovat

      Já si myslím, že jeden bulvární článek ze sta nikoho nezabije a ani nikomu nezanechá šrám na duši. Pokud ale dovolíte, já budu i nadále psát primárně o hudbě...Díky za pochopení :)

      • Re: Moby (Alžbětina Prknářová, 03.07.2021 01:47) Reagovat

        Shitserver by dle svého zaměření měl být primárně o duševně nemocných lidech a ne o hudbě, tímto příspěvkem se cítím být přímo uražena. Sbohem, Shitservere.

  • Právě kvůli těmto binárním článkům jde ku... (Recenze , 02.07.2021 23:00) Reagovat

    Právě kvůli těmto binárním článkům jde kultura do háje. Začíná to divnými články a končí vymytým mozkem. Je to smutné že si hrajete s ohněm. Chcete asi nalákat mladé divnolidi. Proč ne...zájem a prachy jdou dohromady a o normální hudbu která má váhu a úroveň je menší zájem. Jaký ksich si děláte nyní postupně se vše promítá pak do budoucnosti. Jen tak dál, vymývejte.........

  • who?... (BP, 03.07.2021 02:09) Reagovat

    who?

DOPORUČENÉ ČLÁNKY
Marilyn Manson, Starez Arena Vodova, Brno, 14.2.2025
Naživo: Marilyn Manson v Brně: Bez excesů a s koňskou dávkou energie Marilyn Manson se po šestnácti letech vrátil do Brna a jeho show se diametrálně lišila od extrémních excesů tehdejšího koncertu. Tentokrát precizně ovládl pódium a testosteronová energie potvrdila jeho kultovní status. S novou deskou... čtěte zde
Vydáno: 15.02.2025 16:36 v sekci Naživo
Backing tracky nahrazují muzikanty stále víc. A to mě štve
Blogísek ultrapopaře: Backing tracky nahrazují muzikanty stále víc. A to mě štve Není to zase tak dávno, co mě u mnoha kapel, hlavně na multižánrových Colours of Ostrava, fascinovalo množství hudebníků na pódiu, kteří navíc ovládali několik různých nástrojů. Loni jsem ale získal pocit, že muzikanti už brzy... čtěte zde
Vydáno: 15.02.2025 08:00 v sekci Publicistika | Blogísek ultrapopaře
Kmotra rock'n'rollu Sister Rosetta Tharpe by letos oslavila své 110. narozeniny
Publicistika: Kmotra rock'n'rollu Sister Rosetta Tharpe by letos oslavila své 110. narozeniny Dnes již snad každý hudební nadšenec moc dobře ví, že za otce rock'n'rollu platí Alan Freed, zatímco Tina Turner si vybudovala pověst rockové královny. Nyní se ale ponořme o něco hlouběji do historie a připomeňme si život... čtěte zde
Vydáno: 14.02.2025 08:00 v sekci Publicistika
FKA twigs - Eusexua 9/10
Recenze: FKA twigs chce na desce "Eusexua" dostat posluchače mimo jejich smysly Inspiraci pro tvorbu své třetí desky "Eusexua" vyrazila FKA twigs hledat do Prahy. Ne že by to měla v plánu - natáčela zde novou verzi filmu "Vrána" a prý se zamilovala do místní techno scény. Jak se tedy pobyt v naší metropoli a... čtěte zde
Vydáno: 13.02.2025 16:00 v sekci Recenze
Pohled do českých hitparád - 6. týden 2025
Neměnné české žebříčky oživil jen The Weeknd s novou deskou Hozier, Viktor Sheen a Calin ve spojení se Sofianem Medjmedjem znovu obhájili vedení v hlavních sekcích českých hitparád. V žebříčku alb zamíchal kartami kanadský hudebník The Weeknd, který s novinkou "Hurry Up Tomorrow" pronikl na... čtěte zde
Vydáno: 13.02.2025 08:00 v sekci Novinky | České hitparády
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
- Nové desky 24/2024 - od Mobyho přes Black Country Communion po Lindsey Stirling (19.06.2024 12:15)
- Moby ohlásil nové album. Turné oslavující pětadvacet let od desky "Play" už téměř vyprodal (22.04.2024 17:41)
- Nové desky 19/2023 - od Jonas Brothers přes Lauren Daigle po Alison Goldfrapp (17.05.2023 16:30)
- Moby ohlašuje "Resound NYC". Sekundovat mu budou Nicole Scherzinger, Gregory Porter i Ricky Wilson (19.02.2023 17:11)
- Moby ohlásil na první lednový den nové album "Ambient 23" (21.12.2022 14:33)
- Video: Moby úderným singlem "This Is Not Our World" apeluje, abychom přestali ničit svět (14.09.2022 15:51)
- Audio: serpentwithfeet díky songu "On Air" vrací Mobyho do hry (30.08.2022 13:12)
- Moby vydá většinu svých starších řadovek na vinylu, některé úplně poprvé (02.08.2022 14:37)
- Mobyho "Reprise" se v květnu dočká remixové podoby (13.01.2022 18:54)
- Moby vydá speciální edici alba "Reprise", mezi bonusy bude i oceňovaný dokument "Moby Doc" (07.11.2021 19:47)

ALBUM TÝDNE 06/2025

The Vices
Before It Might Be Gone

Nizozemská indierocková formace The Vices zůstává pro podstatnou část českého publika stále velká neznámá. Skvadru, která v roce 2021 vydala své debutové album "Looking For Faces", poznají jen ti opravdoví fajnšmekři. Jak si skupina vede se svým novým počinem "Before It Might Be Gone"?

9/10

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY (za poslední týden)

FILMSERVER.CZ PÍŠE

FULLMOONZINE.CZ PÍŠE

SPARK PÍŠE

CO, KDY, KDE   (doporučujeme)

St 19.02.
Saxon (UK) (Lucerna Music Bar, Praha)
Pá 21.02.
Ericdoa (US) (Rock Café, Praha)
So 22.02.
Bullet For My Valentine (UK) + Trivium (US) (Forum Karlín, Praha)
Ne 23.02.
Cyndi Lauper (US) (O2 arena, Praha)
Čt 27.02.
Loreen (SWE) (Roxy, Praha)
Čt 27.02.
JJ Grey & Mofro (US) (Lucerna Music Bar, Praha)
Pá 28.02.
Kiasmos (ISL) (SaSaZu, Praha)
Út 04.03.
Dean Lewis (AUS) (Forum Karlín, Praha)
Út 04.03.
Animals As Leaders (US) / Night Verses (US) (Roxy, Praha)
St 05.03.
Alex Warren (US) (Roxy, Praha)

» zobrazit všechny akce «

OBLÍBENÍ INTERPRETI (za poslední týden)

Vladimír Mišík Justin Bieber The Prodigy Prince Lady Gaga Beyoncé Lucie Vondráčková Kabát The Weeknd Pink Floyd Madonna Queen Mirai Taylor Swift Linkin Park Coldplay Viktor Sheen Vypsaná fiXa Karel Gott Lucie
filmserver.cz na Facebooku filmserver.cz na Twitteru filmserver.cz na LinkedIn filmserver.cz na YouTube
musicserver.cz - hudba od začátku do konce
©2010-2025 IMEG s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Volná místa | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 1803-6309
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
Tento server byl v roce 2024 podpořen Ministerstvem kultury České republiky.
smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver | webglobe