Sledujte musicserver.cz také na Facebooku!
Nové desky pro 45. týden

Nové desky pro 45. týden

Vydáno: 08.11.2009 05:00 v sekci Nové desky - Tomáš Parkan a Petra Hubáčková | foto: facebook interpreta

Lavina novinek trvá. Můžete se těšit na nové album Robbieho Williamse, opět rockující Bon Jovi, třetí počin Anety Langerové, zamlsáte si s Divokým Billem, jazz si dáte s Jamiem Cullumem, hvězdný koncert s Chrisem Bottim, poznáte kytaristku Krále popu Orianthi a po osmi letech přivítáme i Marii Rottrovou.

SDÍLET:     Sdílet na Facebook Sdílet na Twitter Odeslat mailem    
Pokud se v pondělí 9. listopadu vydáte do obchodů s hudebními nosiči, najdete tam následující novinky:

Robbie Williams - Reality Killed The Video Star (EMI)
web / MySpace.com / psali jsme
žánr: pop

Robbie Williams - Reality Killed The Video Star
Nezvykle dlouho trvala příprava nového, v pořadí již osmého alba Robbieho Williamse. Tři roky museli naposled fanoušci čekat mezi "Escapology" a "Intensive Care". Novinka dostala název "Reality Killed The Video Star" a není vůbec náhodný. Odvolává se pochopitelně na velký hit "Video Killed The Radio Star" skupiny The Buggles, v které působil producent alba Trevor Horn v minulosti spolupracující s řadou interpretů jako Seal, Lisa Stansfield, Simple Minds, Pet Shop Boys a další. Společně nasměrovali nahrávku od experimentů na "Rudebox" k popu se značkou Robbie Williams, ačkoli se i tady objevují elektronické taneční pokusy, lehká psychadelie či návrat do osmdesátých let. Jak celé album zní, můžete zjistit z ukázek v internetovém obchodě Amazon.co.uk a pokud preferujete celé písničky, pak navštivte Robbieho MySpace.com, kde hrají první dva singly. Vedle standardní verze a pochopitelně té digitální seženete tento titul i jako deluxe edici s DVD obsahujícím dokument o natáčení desky.


Aneta Langerová - Jsem (Sony Music)
web / MySpace.com / psali jsme
žánr: pop

Aneta Langerová - Jsem
Za probíhající první řady Česko Slovenské SuperStar vydává první vítězka té pouze české Aneta Langerová svojí již třetí desku "Jsem", kterou sama charakterizuje jako nahrávku, s níž stojí venku před lidmi a není už doma, schoulená pod peřinou jako na posledním albu. Při jejím nahrávání poprvé spolupracovala s Martinem Ledvinou, který momentálně působí v její kapele. Mezi autory se vedle Anety samotné zařadil i Tomáš Klus, Oskar Petr, Michal Hrůza a Filip Horáček z kapely Prohrála v kartách. Deska by měla být hodně písničková, někdy ale s tvrdším pojetím a písničky by měly působit civilnějším dojmem. To koneckonců napovídá i první singl z desky "V bezvětří", který si můžete poslechnout na webu Anety Langerové.


Bon Jovi - The Circle (Universal)
web / MySpace.com / psali jsme
žánr: rock / pop

Bon Jovi - The Circle
Když loni Bon Jovi vydali album "Lost Highway", museli své fanoušky odklonem ke country mírně šokovat. Ti, kteří tento stylový přemet doposavad nestrávili, se mohou nyní zažívacích obtíží zbavit. Novinková "The Circle" totiž přináší Bon Jovi, tak jak je známe z dřívějška - tedy rockové. Při práci na této desce se do toho kapela opět obula společně s Johnem Shanksem, s nímž už kvartet spolupracuje od alba "Have Nice Day". Ale teprve nyní svěřili produkci alba pouze jemu samotnému a podle vlastních slov si obě strany nemohou spolupráci vynachválit. "The Circle" bude obsahovat dvanáct skladeb a koupit jej můžete i v deluxe edici s připojeným DVD s koncertním dokumentem "When We Were Beautiful" z turné k předchozí desce. CD, kterému jsme se věnovali již v rubrice Slyšeno v předstihu, prezentuje zatím první singl "We Weren't Born to Follow", jež je ke slyšení na oficiálních stránkách kapely.


Divokej Bill - Mlsná (EMI)
web / Space.com / psali jsme
žánr: pop rock

Divokej Bill - Mlsná
Úvalská kapela Divokej Bill se již řadí ke stálicím na tuzemské hudební scéně a fanoušky jistě potěší nová nahrávka "Mlsná". CD čítá celkem dvanáct skladeb, které - jak řekli sami muzikanti - odkazují na kořeny kapely. Součástí tracklistu je i kousek "Ve dvou se to táhne líp", kterou pánové složili společně kapelou Čechomor. Klip k tomuto songu najdete na YouTube.com kanálu vydavatelství EMI. Dodejme, že práce na namlsané novince probíhaly v nahrávacím studiu Sono za pomoci Milana Cimfe. Výsledky můžete sami ohodnotit poslechem několika ukázek na portálu iDnes.cz. Současně s vydáním alba vyrazil Divokej Bill na koncertní turné, které končí v polovině prosince. Na jaře příštího roku se ale muzikanti opět vydají na cesty.


Jamie Cullum - The Pursuit (Universal)
web / MySpace.com / psali jsme
žánr: jazzový crossover

Jamie Cullum - The Pursuit
Jazzový "blázen", zpěvák a multi-instrumentalista Jamie Cullum se na novém albu "The Pursuit" drží hesla, že nové koště dobře mete, a tak i na něm spolupracuje s producentem, s nímž doposavad desku nedělal. Tím novým koštětem je Greg Wells, kterého budete znát především z nahrávek Miky, OneRepublic či třeba The Veronicas. Jamie na novince slibuje jazzový crossover v elektronickém hávu s písničkami jeho samotného nebo třeba Cole Portera či Rihanny a s vlivem například i Portishead. Cullum na svém webu umožňuje poslech celého "The Pursuit" již nyní v krátkých ukázkách.


Orianthi - Believe (Universal)
web / MySpace.com / psali jsme
žánr: rock

Orianthi - Believe
Orianthi Panagaris, která ale používá pouze první jméno, pochází z Austrálie, patří mezi dvanáct nelepších hráček na elektrickou kytaru na světě, předskakovala Steve Vaiovi, jamovala s Carlosem Santanou, letos si střihla na Grammy duet s Carrie Underwood a nebýt smrti Michaela Jacksona, řádila by i při jeho koncertech v londýnské O2 Aréně. To vše by nebylo tak neobvyklé, kdyby jí nebylo teprve dvacet čtyři let. Nyní vydává své již druhé album "Believe", na kterém najdete jedenáct kousků, kde se nepředstavuje jen jako kytaristka, ale také jako zpěvačka. Popularitu ji zajistil film "This Is It", ale že je opravdu o co stát, zjistíte například z jejího profilu na MySpace.com.


Marie Rottrová - Stopy (Universal)
web / MySpace.com / psali jsme
žánr: pop / folk

Marie Rottrová - Stopy
Velmi dlouho museli příznivci Marie Rottrové čekat na její novou desku. Od vydání "Podívej" uplynulo dlouhých osm let, než jsme se mohli seznámit s novinkou "Stopy", předznamenanou prvním singlem "Žaluzie", který pro ní ještě před svou smrtí napsala Zuzana Navarová. Lady Soul se na CD spoléhá jednak na zaběhnutý tým spolupracovníků, v němž nechybí členové skupiny Neřež Zdeněk Vřešťál nebo Filip Benešovský, ale i na "nové" tváře jako Pavlína Jíšová, Hana Sorrosová a dvě písničky dodal i kanadský písničkář Blair Packham. Ze svého archivu vytáhla i dvojici skladeb svého již zesnulého manžela Vlastimila Kučaje, které pochází z dob alba "Jeřabiny". Ty nově otextoval Jaromír Nohavica.


Chris Botti - Live In Boston (Universal)
web / MySpabice.com / psali jsme
žánr: jazz / cool

Chris Botti - Live In Boston
Kdo se nedostal na loňský koncert Chrise Bottiho v pražském Kongresovém centru, nemusí tesknit, protože si ho nyní může vychutnat na CD nebo DVD "Live In Boston". Ale i pro ty, kteří na koncertě byli, nebude tento titul ztrátou času. Bostonský koncert konaný minulý rok v září byl totiž unikátní. Pozvání sympatického trumpetisty totiž přijala vedle big bandu i řada jeho hudebních přátel - muzikantských es. Vedle Lucie Micarelli, kterou jsme mohli v Praze vidět, to byl dále Sting, Yo-Yo Ma, Josh Groban, Katharine McPhee, John Mayer, Dominic Miller a Steven Tyler z Aerosmiths zpívající Chaplinovu "Smile". "Live In Boston" čítá hned třináct skladeb a každou z nich vám představí Chris Botti sám ve videu na svých oficiálních stránkách.


Biffy Clyro - Only Revolutions (Warner Music)
web / MySpace.com / psali jsme
žánr: alternativní rock

Biffy Cliro - Only Revolutions
Dvouletá mezera dělí nahrávku "Puzzle" skotských Biffy Clyro a nově připravenou desku "Only Revolutions". Trio muzikantů se při přípravách páté studiovky nechalo inspirovat stejnojmennou novelou od Marka Z. Danielewskiho a na příběh odkazuje ještě názvem jedné skladby "Booooom. Blast And Ruin". Produkci dostal na starost opět Garth Richardson, s nímž Biffy Clyro spolupracovali již na předchozí nahrávce. Společně dali dohromady dvanáct skladeb. Pět z nich včetně třech singlů "Mountains", "That Golden Rule" a "The Captain" najdete k poslechu na MySpace.com stránkách kapely. Pokud si některé z nových songů budete chtít poslechnout i naživo, musíte počkat na příští rok. Formace u nás sice měla vystoupit počátkem března, nicméně koncert byl přeložen.


Brett Anderson - Slow Attack (Warner Music)
web / MySpace.com / psali jsme
žánr: indie pop

Brett Anderson - Slow Attack
Vypadá to, že někdejší frontman Suede Brett Anderson najel na normu - co rok, to jeden počin. Po loňské "Wilderness" a předloňském eponymním CD se hlásí o slovo se třetí deskou "Slow Attack". Už název napovídá, že opět bude nahrávkou s velmi pomalým tempem, kterou dal dohromady s Leo Abrahamsem. Jak sám předznamenal, je tento počin inspirovaný tvorbou Marka Hollise z Talk Talk. Náhled na sedm z jedenácti písniček alba "Slow Attack" přináší zpěvákovo MySpace.com.


Evermore - Evermore (Warner Music)
web / MySpace.com / psali jsme
žánr: rock / electro rock

Evermore - Evermore
Indie rockeři Evermore z Nového Zélandu působí již deset let na hudební scéně, ale do tohoto roku se neprosadili jinde než na domácí a australské půdě. Až letos během předskakování na koncertě Pink se jimi nadchla právě americká zpěvačka a bere je i na evropskou část. Návštěvníci pražského koncertu 19. listopadu v O2 Aréně by této skupině věnovat zvýšenou pozornost. Jako mezinárodní debut přichystali Evermore eponymní nahrávku, která je v podstatě výběrem jejich domácích hitů, a dva z nich představili členové formace už jako singly. Pilotní ochutnávku "Hey Boys And Girls (Truth Of The World pt.2)" si můžete poslechnout na MySpace.com profilu formace.


Tori Amos - Midwinter Graces (Universal)
web / MySpace.com / psali jsme
žánr: vánoční hudba / historická hudba

Tori Amos - Midwinter Graces
Tori Amos svým příznivcům i těm v České republice přináší jen radost. Po "Abnormally Attracted To Sin" a světovém turné, které se zastavilo i v pražském Kongresovém centru, přináší k Vánocům i svátečně laděné album "Midwinter Graces". To je složené především z tradičních vánočních písní, k nimž přihodila ještě pět kousků sama zpěvačka. Část tradicionálů pak i nově otextovala. Album není ale čistě vánoční, je spíše inspirované zimou. Pokud si chcete poslechnout, jak zní toto roční období v hudebních představách americké písničkářky, doporučujeme projet ukázky v internetovém obchodě Amazon.com.


Kings Of Leon - Live At The 02 London, England (DVD) (Sony Music)
web / MySpace.com / psali jsme
žánr: alternativní rock

Kings Of Leon - Live At The 02 London, England
Americká formace Kings Of Leon se rozhodla pro vydání koncertního DVD a pro tyto účely zaznamenali muzikanti svá červnové vystoupení v londýnské O2 Aréně. Členové kapely zde totiž zahráli hned třikrát. Za pomoci producenta Emera Pattena a režiséra Nicka Wickahama dali poté vzniklý materiál dohromady a výsledek této spolupráce můžete otestovat už teď. Na MySpace.com kanálu kapely najdete ukázku záznamu v podobě skladby "Notion". Kromě chystaného DVD, které přinese set o třiadvaceti skladbách, se koncem listopadu dostane do obchodů stejnojmenný Blu-Ray disk.


Lucie Bílá - Bang Bang (EMI)
web / MySpace.com / psali jsme
žánr: pop

Lucie Bílá - Bang! Bang!
Lucie Bílá si během účinkování v muzikálu "Carmen" našla i chvíli na nahrávání nového alba "Bang Bang". Pokud je vám tento název povědomý a vzpomínáte přitom na film "Kill-Bill", není to od věci. Coververze písničky od Sonnyho opravdu dala novince název a předznamenává, kde Lucie Bílá čerpala. "Bang Bang" je poskládáno z coververzí, mezi nimiž naleznete hity od Paula Simona, Paula Anky, bondovku Sheryl Crow, "Raindrops Keep Fallin' On My Head" z dalšího filmu "Butch Cassidy a Sundance Kid" nebo i AC/DC. Všechny písničky jsou nově česky otextovány a v případě Lucie Bílé jejich autorkou nemůže být nikdo jiný než Gábina Osvaldová. Pouze v případě "Mostu přes rozbouřené vody" byl použit již existující text Pavla Vrby. Na stránkách Lucie Bílé hraje z tohoto alba prozatím titulní písnička.


Snow Patrol - Up To Now (Universal)
web / MySpace.com / psali jsme
žánr: indie rock

Snow Patrol - Up To Now
Kvintet Snow Patrol v čele s Garym Lightbodym působí na hudebním poli patnáctým rokem a rozhodli se toto výročí oslavit. Vůbec poprvé tak připravili dvoudiskový výběr toho nejlepšího s příznačným názvem "Up To Now" a upozornili na něj již pilotním singlem "Just Say Yes". Tato skladba je jednou ze třech nových písní, kterou členové formace vedle "Dark Roman Wine" a "Give Me Strength" na bestofku přidali. Kompilace shrnující všech pět alb Snow Patrol vychází ve třech různých verzích. Jako box set přinese dvě CD, tři LP a dvě DVD a v digipakové edici bude obsahovat standardní dvě CD a DVD s dokumenty o kapele. Standardní verze čítá celkem třináct skladeb. Některé z nich najdete k poslechu na MySpace.com profilu muzikantů.


Britney Spears - The Singles Collection (Sony Music)
web / MySpace.com / psali jsme
žánr: pop / electro pop

Britney Spears - The Singles Collection
Pět let uplynulo od prvního a zároveň posledního výběru hitů Britney Spears "Greatest Hits: My Prerogative". Dvě děti, manželství s rozvodem, účinkování v seriálu "How I Met Your Mother", ale především dvě poměrně chválená alba jsou dostatečnými důvody k opětovné rekapitulaci. Ta nese název "The Singles Collection" a aby byla opodstatněná, z osmnácti hitů popové princezny jich je třetina právě z posledních dvou počinů. Kromě toho přináší i novinku "3", jehož klip jsme inzerovali v tomto článku. Kolekce samozřejmě vychází v několika edicích - například s klipovým DVD, jako ultimativní box set se všemi singly, co Britney do této doby vydala, jeho nadupanější verze obohacená opět o DVD a samozřejmě digitálně. (Výběrovka byla nakonec posunuta až na 23. listopadu.)


The Killers - Live From The Royal Albert Hall (DVD) (Universal)
web / MySpace.com / psali jsme
žánr: alternativní rock / post-punk revival

The Killers - Live From The Royal Albert Hall
The Killers berou obchody útokem. Od vydání jejich poslední desky "Day & Age" uplynul sotva rok a už se pustili do příprav nové desky. Nicméně nyní posílají na pulty koncertní DVD "Live From The Royal Albert Hall". Jak název napovídá, materiál muzikanti pořídili na koncertech v slavné londýnské hale, kde odehráli v červenci dva koncerty. Kromě hlavní show přinese DVD také zákulisní materiál a rozhovory s pomocníky a fanoušky. Příslušné audio CD potěší posluchače osmdesátiminutovým zvukovým materiálem. Malou ochutnávku v podobě traileru najdete na YouTube.com kanálu skupiny.


AC/DC - Backtracks (Sony Music)
web / MySpace.com / psali jsme
žánr: hard rock

AC/DC - Backtracks
Po úspěšné desce "Black Ice" se australská ikona AC/DC rozhodla skompletovat živé a raritní záznamy. Vše posílají k fanouškům v jednom boxsetu jako "Backtracks" a na výběr jim dají ze dvou edicí. Posluchači budou moci volit ze standardní a luxusní verze. Ta bude obsahovat celkem tři CD se skladbami vydanými dříve jen v Austrálii, singly a všechna "béčka" a dvě DVD, přičemž jedno je třetí části série "Famile Jewels" a druhé potěší několika koncerty. V setu bude také jedno LP a stočtyřiašedesáti stránková kniha. Včetně dalších věciček má být vše zabaleno do miniaturního kytarového zesilovače. Produkt vám jistě nejlépe představí speciální stránky. Klasická edice bude značně okleštěná. Na dvou CD discích najdete "pouze" to nejlepší z živého a studiového raritního materiálu a z DVD bude zastoupen jen disk s "rodinnými klenoty". Všechny skladby prošly samozřejmě důkladným remasteringem.


V krátkosti

  • Někdejší člen Creedence Clearwater Revival John Fogerty se loni vrátil po třiceti sedmi letech do londýnské Royal Albert Hall. Z takovéto události pochopitelně vznikl záznam, který nyní vychází na DVD jako "Comin' Down The Road: The Concert At Royal Albert Hall". Trailer na YouTube.com vám přiblíží atmosféru koncert i to, co od DVD můžete čekat.
  • Po dvou letech se s novou deskou "Natural Forces" vrací americký countryový písničkář a herec (oblíbenec Roberta Altmana) Lyle Lovett. U nás vychází s mírným zpožděním, a tak lze konstatovat, že se Lovettovi nepodařilo navázat na úspěch předchozího počinu. Proč? Nad tím můžete spekulovat poslechem alba na Lovettově MySpace.com
  • Hip hopové fanoušky a příznivce "domácí" scény jistě potěší i nové CD "Král" slovenského rappera Rytmuse. Ten na něm spolupracoval i s DJem Premierem, kolegou z Kontrafaktu Egem a s DJem Wichem v roli producenta.
  • Druhé album "On My Own" vydává německá dívčí skupina Queensberry, kterou dala dohromady sedmá řada německé vyhledávácí soutěže Popstars s podtitulem Just 4 Girls. Tímto titulem poprvé Queensberry vyráží i do Ameriky a k úspěchu by jim měla pomoc i předělávka hitu Shakespear Sisters "Hello (Turn Your Radio On)", který uslyšíte na jejich webu.

Dále vychází:

Amon Amarth - Versus The World (Special Edition) (Mystic Production)
Andre Previn - Ballet Edition (EMI)
Anita Soul - Anita Soul (EMI)
Annihilator - Live At Masters Of Rock (Mystic Production)
Avishai Cohen - Aurora/Limited (EMI)
Biffy Clyro - Only Revolutions (Warner Music)
Blanc Faces - Falling From The Moon (Mystic Production)
Bodeans - Love & Hope & Sex & Dreams [Collector'S Edition] (Warner Music)
Brainstorm - Just Highs No Lows (12 Years Of Persistence) (Mystic Production)
Budgie - Youre All Living In Cuckooland (Panther)
Cinderella - Live At Mohegan Sun (Mystic Production)
Dalibor Janda - Hvězdné duety (EMI)
Frank Sinatra - Sinatra: New York (Warner Music)
Gigi D'Agostino - Very Best Of '2009 (EMI)
Holki - Zkus zapomenout (EMI)
Jackson 5 - Merry Christmas (Universal)
Jay Farrar & Benjamin Gibbard - One Fast Move Or I'M Gone (Music From Kerouac's Big Sur) (Warner Music)
Jean Mari - Baptiste (EMI)
Jean Martinon - Ballet Edition (EMI)
John Fogerty - Comin' Down The Road: The Concert At Royal Albert Hall (DVD) (Universal)
John Lanchbery - Ballet Edition (EMI)
Lyle Lovett - Natural Forces (Warner Music)
Mastedon - 3 (Mystic Production)
Miguel Zenon - Esta Plena (Universal)
Mumford & Sons - Sigh No More (Universal)
Nile - Those Whom The Gods Detest (Warner Music)
Pitbull Terrorist - C.I.A. (Warner Music)
Queensberry - On My Own (Warner Music)
Raul Midon - Synthesis (Universal)
Rebekka Bakken - Morning Hour (Universal)
Rolling Stones - At The Max (DVD) (Universal)
Rolling Stones - At The Max (BluRay) (Universal)
Různí - 2012 (soundtrack) (Sony Music)
Různí - A Festival Of Ballet (EMI)
Různí - Bravo Hits 2009/3 (Universal)
Různí - Děti ráje (EMI)
Různí - I Love Ballet (EMI)
Různí - Jennifer's Body (soundtrack) (Warner Music)
Rytmus - Král (EMI)
Saint Lu - Don't Miss Your Own Life (Warner Music)
Shirley Bassey - The Performance (Universal)
Sir Simon Rattle - Ballet Edition (EMI)
Skunk Anansie - Smashes And Trashes (Cd/Dvd Fan Edition) (Warner Music)
Sonic Syndicate - Love And Other Disasters : The Rebellion Pack (Warner Music)
Tiziano Ferro - Alla Mia Eta (EMI)
Vec - Funkcne Remixy (EMI)
Věra Špinarová / A.Pavlík Band - Nejvetší hity - Live (Universal)
W.E.T. - Wet (Mystic Production)

NÁZORY

Vložit názor

Povinné položky jsou označeny hvězdičkou. E-mail je třeba pouze pokud budete chtít zasílat reakce a nebude zveřejněn.

Zasílat reakce e-mailem na vaši reakci, článek nebo nezasílat.

Antispam: * Napište první dvě písmena ze slova musicserver
Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude názor přidán. Přihlášeným se tato otázka nezobrazuje.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY
John Mayer - Sob Rock 8/10
Recenze: John Mayer na "Sob Rock" podvratně oslavuje osmdesátky Na své osmé desce "Sob Rock" se představuje třiačtyřicetiletý Američan John Mayer coby milovník hudby a estetiky osmdesátých let minulého století. Pod slupkou pohodového letního alba se ovšem ukrývá i spousta ironie a trocha... čtěte zde
Vydáno: 02.08.2021 00:00 v sekci Recenze
0
Marek Ztracený, Velká Chuchle, Praha, 31.7.2021
Naživo: Marek Ztracený si na Tour de Léto v pražské Velké Chuchli svoje fanoušky hýčkal Forum Karlín i O2 arenu už zaplnil, letos se ale Marek Ztracený rozhodl přijmout výzvu trochu jiného typu. Po celé prázdniny totiž objíždí republiku se svým vydatným projektem Tour de Léto, který zdaleka nezahrnuje jen koncerty.... čtěte zde
Vydáno: 01.08.2021 19:52 v sekci Naživo
1
"Hormoaning" od Nirvany je propagační EP, co se povedlo
Zaprášenosti: "Hormoaning" od Nirvany je propagační EP, co se povedlo Pokud jste u svých oblíbených hudebníků prahli po různých raritních nahrávkách, asi jste záviděli Japonsku a Austrálii, kde byla řadová alba často doplňovaná druhým diskem se speciálními songy právě pro tyto trhy. A taková... čtěte zde
Vydáno: 01.08.2021 08:35 v sekci Recenze | Zaprášenosti
1
Vypsaná fiXa, Ledárny Braník, Praha, 29.7.2021
Naživo: Na Vypsané fiXe v Braníku se pogovalo jak za starých časů Dalším, kdo vystoupil v bránických Ledárnách, byla pardubická Vypsaná fiXa. Kapela ze slavného San Piega rozpumpovala návštěvníky natolik, že se vrhali mezi sebe - pogovali jak smyslů zbavení a došlo i na divácký stage diving.... čtěte zde
Vydáno: 31.07.2021 13:15 v sekci Naživo
0
David Koller, Ledárny Braník, Praha, 28.7.2021
Naživo: David Koller hrál v Ledárnách Braník: koncert dobrej, ale kontakt s fanoušky nulovej Uznávaný zpěvák David Koller byl ve středu dalším z plejády interpretů, kteří tvoří soupisku série vystoupení Lucerna Open Air v pražských branických Ledárnách. Zahrál a zazpíval jak pánbůh, ale kvůli chybějícímu kontaktu... čtěte zde
Vydáno: 30.07.2021 13:16 v sekci Naživo
0
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
- Nové desky 29/2021 - od Anne-Marie přes Jacksona Browna po Johna McLaughlina (28.07.2021 08:00)
- Nové desky 28/2021 - od Johna Mayera přes Clairo po Dee Gees (21.07.2021 08:00)
- The Killers vydají slibované album už 13. srpna (20.07.2021 14:33)
- Nové desky 27/2021 - od Marpa přes The Wallflowers po Toma Odella (13.07.2021 08:00)
- Dokument "Osvoboďte Britney Spears" je v českém jazyce exkluzivně na Voyo (08.07.2021 11:47)
- Nové desky 26/2021 - od Laury Mvuly přes Vince Mendozu s ČNSO po The Quireboys (06.07.2021 19:14)
- Videoklip "It's My Life" kapely Bon Jovi dosáhl na YouTube miliardy zhlédnutí (05.07.2021 10:23)
- Nové desky 25/2021 - od Jacka Savorettiho přes Gorgon City po Toto (29.06.2021 17:00)
- Video: The Killers se spojili s Brucem Springsteenem, společně dali novou podobu skladbě "Dustland" (22.06.2021 15:11)
- Nové desky 24/2021 - od Fear Factory přes Helloween po Styx (22.06.2021 08:30)

ALBUM TÝDNE 31/2021

John Mayer
Sob Rock

Na své osmé desce "Sob Rock" se představuje třiačtyřicetiletý Američan John Mayer coby milovník hudby a estetiky osmdesátých let minulého století. Pod slupkou pohodového letního alba se ovšem ukrývá i spousta ironie a trocha hořkosti. John si se svými posluchači hraje a některé možná moc nepotěší.

8/10

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY (za poslední týden)

FILMSERVER.CZ PÍŠE

FULLMOONZINE.CZ PÍŠE

SPARK PÍŠE

CO, KDY, KDE   (doporučujeme)

Út 03.08.
D.Y.K. (Zámecké nádvoří, Pardubice)
St 04.08.
D.Y.K. (Biskupský dvůr, Brno)
Čt 05.08.
D.Y.K. (Biskupský dvůr, Brno)
St 18.08.
Bright Eyes (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)
So 21.08.
Billy Barnan (SK) (Střecha Radost, Praha)
Út 24.08.
Matthew Mole (JAR) (Střecha Radost, Praha)
St 01.09.
Warmduscher (UK) (Café V lese, Praha)
Čt 09.09.
Mighty Oaks (DE) (Rock Café, Praha)
Pá 10.09.
Pigeon John (US) (+XL the Band (CAN)) (Café V lese, Praha)
Ne 12.09.
The Wedding Present (UK) (Café V lese, Praha)

» zobrazit všechny akce «

OBLÍBENÍ INTERPRETI (za poslední týden)

Miley Cyrus Coldplay Lady Gaga Kryštof Madonna Ewa Farna Metallica Foo Fighters Queen Imagine Dragons BTS Pokáč Britney Spears Marpo The Weeknd Vypsaná fiXa Billie Eilish Taylor Swift Ed Sheeran Mirai
filmserver.cz na Facebooku filmserver.cz na Twitteru filmserver.cz na LinkedIn filmserver.cz na YouTube
musicserver.cz - hudba od začátku do konce
©2010-2021 IMEG s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Volná místa | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 1803-6309
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver
Zavřít reklamu