shop.musicserver.cz
Nové desky pro 23. týden

Nové desky pro 23. týden

Vydáno: 01.06.2008 05:00 v sekci Nové desky - Tomáš Parkan a Petra Hubáčková | foto: facebook interpreta

Gipsy.cz, Alanis Morissette, Děda Mládek Illegal Band, Morten Harket, Paul Weller, Radiohead, The Courteeners a Uriah Heep, Ondřej Konrád & Gumbo, Alphabeat, Ashanti, David Sanchez, Markéta Poulíčková, Gavin Rossdale, Ladytron, Pendulum, Nils Molvaer, Jaroslav Olin Nejezchleba, Communic a Disturbed.

Pokud se v pondělí 2. června vydáte do obchodů s hudebními nosiči, najdete tam následující novinky:

Alanis Morissette - Flavors Of Entanglement (Warner Music)
web / MySpace.com / psali jsme
žánr: rock / folk

Alanis Morissette - Flavors Of Entanglement
Alanis Morissette, jež byla a je společně s Sheryl Crow inspirací řady dalších písničkářek, se odmlčela na poměrně dlouhé čtyři roky. Vrací se tedy s dlouho očekávanou "Flavors Of Entanglement" a po deskách, které nahrála společně s rockovými producenty, se na novince dala dohromady s Guyem Sigsworthem. Ten si své postavení vybudoval spoluprácí s Björk, Sealem, Frou Frou či Lamb. Lze tedy očekávat, lehkou změnu stylu, i když Morissette stále zůstává autorkou. Zpěvačka na MySpace.com nahrála tři písničky.


Uriah Heep - Wake The Sleeper (Universal)
web / MySpace.com / psali jsme
žánr: hard rock

Uriah Heep - Wake The Sleeper
Legednární britská skupina Uriah Heep připravila za pomoci producenta Mikea Paxmana, který dříve spolupracoval také se Status Quo či Judie Tzuke, své jedenadvacáté studiové album. První deska formace po téměř deseti letech čítá celkem jedenáct nových písní. Nahrávání probíhalo v průběhu minulého roku, bohužel už bez starého známého Leea Kerlslakea. Místo něj usedl za bicí Russell Gilbrook. Ukázky a další informace naleznete na oficiálních stránkách.


Gipsy.cz - Reprezent (Indies Scope)
web / MySpace.com / psali jsme
žánr: rap / hip hop / cikánská hudba

Gipsy.cz - Reprezent
Gipsy.cz mají nové album s názvem "Reprezent". Rok a půl po vydání zlaté desky "Romano Hip Hop" nyní skupina navazuje na debutovou nahrávku a přináší s sebou rozvinutý "romano hip-hop style", kombinující hip hop, rap, romskou tradiční hudbu i popové a r'n'b prvky. Celkem se na albu nachází čtrnáct skladeb o celkové stopáži 43 minut. CD vzniklo v renomovaném studiu SONO. "Reprezent" je tak oproti svému předchůdci opatřeno daleko propracovanějším a ve výsledku barevnějším zvukem. To je i dílem řadou vynikajících hostujících muzikantů, jako je například Josef Fečo (viola, double bass), Milan Kroka (kytara) či Camillo Caller (perkuse) a další. Výsledek si v krátkých ukázkách můžete poslechnout na stránkách jejich vydavatelství.


The Courteeners - St. Jude (Universal)
web / MySpace.com / psali jsme
žánr: indie rock

The Courteeners - St. Jude
Britská formace, která oficiálně vznikla teprve před dvěma lety, vydává svůj debut. Na produkci se podílela řada slavných jmen, například Stephen Street, který pomohl The Cranberries nebo Babyshambles, a Ben Hillier, jehož pomoci nyní využívají Depeche Mode. S The Courteeners dali dohromady dvanáct písní. "St. Jude" se do obchodů dostane hned v několika verzích. Jako klasické CD se schovanou písničkou "Acrylic" a také ve speciálním balíčku s druhým diskem s různými verzemi několika skladeb. Ukázky z desky si můžete poslechnout na MySpace.com kapely. Výtvarné zpracování přebalu vyhotovil sám zpěvák Liam Fray a má znázorňovat herečku Audrey Hepburn.


Pendulum - In Silico (Warner Music)
web / MySpace.com / psali jsme
žánr: drum and bass / elektronika / rock

Pendulum - In Silico
Australskou drum'n'bassovou skupinu Pendulum dostal do povědomí před několika lety remix slavné skladby The Prodigy "Voodoo People". Skupina poté přesídlila do Velké Británie a novinka "In Silico" je již jejich druhým albem. O tom, že jejich hudba není stylově vyhrazená, ale do drum'n'bassu míchají hodně rockových a elektronický prvků, svědčí i jejich živé koncerty. Letos je můžete vyjma naší republiky zaslechnout snad po celé Evropě - zahrají třeba na německém Rock Am Ring, v Glastonbury, na trenčínské Pohodě či polských Creamfields. Podstatnou část "In Silico" nabízejí Pendulum na svém MySpace.com.


Morten Harket - Letter From Egypt (Universal)
web / MySpace.com / psali jsme
žánr: pop

Morten Harket - Letter From Egypt
Norský zpěvák Morten Harket z popové skupiny a-ha vydává po dvanácti letech nové sólové album, ve své historii druhé zpívané v angličtině. "Letter From Egypt" obsahuje dvanáct nových skladeb, které začal nahrávat již minulý rok. Na desce je také coververze norské skupiny Locomotives "My Woman" v podobě skladby "Movies", ke které Morten chová zvláštní citový vztah. Na promo video k albu se můžete podívat na internetovém obchodě Amazon.de a některé z nových písní si poslechnete na zpěvákově MySpace.com.


Ondřej Konrád & Gumbo - Aspoň jednu krásu světa (Indies Happy Trails)
web / MySpace.com / psali jsme
žánr: jazz / folk / rock

Ondřej Konrád & Gumbo - Aspoň jednu krásu světa
Zpívající hráč na foukací harmoniku Ondřej Konrád, působící na scéně víc než tři dekády a jeho Gumbo jsou výteční instrumentalisté mladší generace, prošlí jazzovými školami. Na novém albu "Aspoň jednu krásu světa" vytvořili ze směsice jazzu, rocku, blues, funky, folku i závanů šansonu jeden styl. Na autorském albu s poetickými českými texty najdete také hosty, jako Roberta Křesťana, Kláru Vytiskovou, Miloše Dvořáčka a další. Synonymum pro pestrost a stylové mísení Gumbo je odvozeno z neworelánské gastronomie - jde o hutnou polévku s množstvím různých přísad a ingrediencí, kterou můžete okusit na jejich profilu na MySpace.com.


Disturbed - Indestructible (Warner Music)
web / MySpace.com / psali jsme
žánr: metal

Disturbed - Indestructible
Američtí Disturbed vydávají své čtvrté řadové album. Fanoušci si na novinku museli počkat tři roky a sami muzikanti se snažili, aby o jejich nové desce a o přípravách veřejnost věděla co nejméně. Členové kapely začali nahrávat na podzim minulého roku, z čehož vzniklo dvanáct nových písní. Kromě klasické CD verze bude k dostání i edice obohacená o bonusovou skladbu "Run". Prostřednictvím iTunes mohou posluchači získat luxusní balíček čítající navíc čtyři songy. Některé z nových písní si můžete poslechnout na internetovém portálu imeem.com, na MySpace.com profilu kapely či na oficiálních stránkách, kde je i videoklip ke skladbě "Inside The Fire". Trailer je k dispozici na internetovém obchodu Amazon.com.


David Sanchez - Cultural Survival (Universal)
web / MySpace.com / psali jsme
žánr: jazz / latin jazz

David Sanchez - Cultural Survival
Zatímco čeští hudebníci jezdí nahrávat desky do zahraničí, portorický jazzový tenorsaxofonista David Sanchez nahrál svoji nejslavnější desku "Coral", za kterou dostal i cenu Grammy, u nás se Symfonickým orchestrem hl. m. Prahy. Na úspěch této nahrávky by jistě rád navázal i s novinkou "Cultural Survival", na které opět míchá jazz s africkými, afro-kubánskými a karibskými vlivy. Krátké ukázky všech osmi skladeb této desky můžete zaslechnout na stránkách jeho vydavatelství.


Radiohead - The Best Of (EMI)
web / MySpace.com / psali jsme
žánr: alternativní rock

Radiohead - The Best Of
Angličtí Radiohead se pohybují na hudební scéně již od roku 1991 a to je jistě dostatečně dlouhá doba na kompilační album. "The Best Of" má být jakýmsi retrospektivním ohlédnutím. Vyjde v pěti různých edicích. Klasická verze obsahuje jedno CD o sedmnácti skladbách, speciální edice čítá dva disky, kde bude druhá deska věnována méně komerčně úspěšným skladbám. Sběratelům se jistě bude hodit čtyřdílný set vinylových desek, pro pragmatiky je připravena download verze. V neposlední řadě vyjde také DVD obsahujícící jedenadvacet klasických promo videoklipů. Vydání této rozsáhlé kolekce však sami muzikanti neposvětili, vše má na svědomí právě nahrávací společnost.


Děda Mládek Illegal Band - Bobr (Universal)
web / MySpace.com / psali jsme
žánr: dixieland

Děda Mládek Illegal Band - Bobr
Už to vypadalo, že s koncerty a muzikou nenapravitelných recesistů Děda Mládek Illegal Band je konec, ovšem jak skupině, tak fanouškům se zastesklo a výsledkem je nová deska "Bobr". S renomovaným producentem Milanem Cimfem (Kabát, Čechomor, Chinaski) se zavřeli do studia a natočili svoji první desku s původním materiálem. Nové nahrávky nepřinášejí žádný výrazný experiment, jen logický vývoj kapely, která už dnes dokáže prezentovat vlastní skladby v obdobně ulítlém mládkovském duchu, s typickou strhující energií a navíc v čerstvějším zvukovém balení. Album, které bude skupina křtít 5. června v pražském Lucerna Music Baru, reprezentuje titulní skladba "Bobr", jejíž klip můžete vidět například na Stream.cz.


Paul Weller - 22 Dreams (Universal)
web / MySpace.com / psali jsme
žánr: britpop

Paul Weller - 22 Dreams
Britský písničkář Paul Weller připravil po třech letech pro své posluchače deváté řadové album. Nahrávání a přípravy probíhaly už od minulého roku a za produkcí stojí sám zpěvák. Na desce si zahostoval také Noel Gallagher a Gem Archer z Oasis a také kytaristé Steve Cradock z Ocean Colour Scene a Graham Coxon z Blur. Aby toho nebylo málo, mohou se posluchači těšit ještě na Little Barrie a bývalou hvězdu ze Stone Roses Azize Ibrahima. Do obchodů se deska dostane v několika edicích. Jedna z verzí bude obsahovat dvě LP a druhé klasické CD. Skladby z nového alba si můžete poslechnout na zpěvákových oficiálních stránkách.


Gavin Rossdale - WANDERlust (Universal)
web / MySpace.com / psali jsme
žánr: alternativní rock / post-grunge

Gavin Rossdale - WANDERlust
Jméno Gavin Rossdale vám zřejmě moc neřekne, ale jméno britské rockové party Bush, jejímž byl lídrem, by vám už mohlo být povědomé. Po rozpadu skupiny se tento zpěvák a kytarista dal dohromady další kapelu Institute, ovšem nakonec skončil na sólové dráze a "WANDERlust" je jeho debutem. Album natočil společně s producentem Bobem Rockem, jenž je známý především fanouškům Metalliky, a autorsky mu pomohlo trio Dave Stewart, Linda Perry a Marti Frederiksen (Aerosmith). Z alba je ke slyšení na jeho MySpace.com prozatím pouze první singl "Love Remains The Same".


Communic - Payment Of Existence
web / MySpace.com / psali jsme
žánr: progresívní metal

Communic - Payment Of Existence
Mladá norská ambiciózní skupina Communic připravila v pořadí třetí řadové album. Na osmiskladbové náloži spolupracoval producent Jacob Hansen. Muzikanti slibují svou zatím nejtvrdší desku, silně ovlivněnou událostmi za poslední dva roky, které uplynuly od vydání alba "Waves Of Visual Decay". Nemalou roli sehrálo turné, které mají členové kapely za sebou, protože jim dodalo velké množství energie. Díky tomu se zvuk nové desky dostal dál, na vyšší úroveň. Důležitou úlohu v tématice nahrávky má i výtvarné zpracování obalu, které vytvořil Jan Yrlund. Některé z nových písní si můžete poslechnout na MySpace.com kapely, trailery k desce zhlédnete na internetových stránkách AOL.com.


Markéta Poulíčková - Markéta (Panther)
web / MySpace.com / psali jsme
žánr: pop / r'n'b

Markéta Poulíčková - Markéta
Mladá zpěvačka Markéta Poulíčková na své druhotině "Markéta" opustila indiferentní umělecký pseudonym L.B.P. a zkouší to se svým vlastním jménem a odlišným zvukem. Za tím stojí početný tým mladých hudebníků, mezi kterými nacházíme jména jako David Landštof (Lenka Dusilová, Michal Hrůza, Toxique, Druhá Tráva, Aneta Langerová), rapper z N.Y. Nironic (Dara Rolins, Indy a Wich) či Jan Cidlinský (Aneta Langerová). Hlavní postavou je pak Dalibor Cidlinský jr. (Aneta Langerová, Jaromír Nohavica), který celé album napsal a produkoval. Jakožto host upoutá i finalista X Factoru Ondřej Ruml. S deskou "Markéta" se můžete alespoň částečně seznámit pomocí jejího MySpace.com, kde se nachází dvě ukázky.


Alphabeat - This Is Alphabeat (EMI)
web / MySpace.com / psali jsme
žánr: pop

Alphabeat - This Is Alphabeat
Severské země zásobí svět nejen metalovými kapelami, ale v poslední době i popovými interprety. Dánští Alphabeat ovšem nesází na taneční pojetí jako třeba Robyn, ale vrací se v inspiracích zpět do osmdesátých let minulého století. Jejich debut "This Is Alphabeat" a především první singl "Fascination" zaujal v Británii a nyní tato šestice v čele se zpěvačkou Stine Bramsen očekává, jak se jejich tvorba ujme ve zbytku Evropy. Proč je tato skupina často srovnávána s B-52's nebo CSS, zjistíte na jejich MySpace.com.


Ashanti - The Declaration (Universal)
web / MySpace.com / psali jsme
žánr: r'n'b / soul / hip hop

Ashanti - The Declaration
Stejně jako fanoušci Alanis Morissette i příznivci americké r'n'b zpěvačky Ashanti si museli na její nové studiové album počkat čtyři roky. Na své čtvrté desce "The Declaration" se ovšem nevrací pouze jako zpěvačka a skladatelka, ale poprvé jako producentka alba jako celku. K produkci a někdy i k pěveckému hostování si nicméně na jednotlivé písničky pozvala řadu producentů, mezi nimiž vládne L.T. Hutton (Bone Thugs-n-Harmony) a jemuž sekundují lidi jako Jermaine Dupri, Rodney Jerkins, Babyface, Akon či Mario Winans. Poslední dva jmenovaní a rapper Nelly si na albu i zazpívali. Ukázky z alba jsou ke slyšení na internetovém obchodě Amazon.com.


Ladytron - Velocifero (EMI)
web / MySpace.com / psali jsme
žánr: elektronika / new wave

Ladytron - Velocifero
Se čtvrtou řadovou deskou se hlásí anglická electropopová formace Ladytron, známá svými remixy pro Nine Inch Nails, Blondie, Placebo nebo Goldfrapp. Příznivci elektroniky se tak na "Velocifero" mohou těšit na jejich charakteristický zvuk, zapříčiněný analogovými nástroji. Desku v celé své kráse si můžete poslechnout na MySpace.com Ladytron.


V krátkosti

 • Norský trumpetista Nils Molvaer, který by se mohl s Erikem Truffazem dělit o post nástupce Milese Davise, vydává novou desku "Re-Vision". Máte-li chuť na trošku fusion jazzu, navštivte web tohoto muzikanta, kde najdete čtyři ukázky z této desky.
 • Indie rocková kapela Babyshambles během zimy odjela svoje velké evropské turné. Vzpomínkou na něj budiž titul "Oh! What A Lovely Tour", kde si můžete tuto skupinu vychutnat jak na CD, tak na DVD.
 • Nejznámější violoncellista českého bigbítu Jaroslav Olin Nejezchleba na dvou CD "25 let v tom" rekapituluje svoji kariéru. Na prvním CD najdete studiové nahrávky, které vznikly převážně v době jeho osmnáctiletého působení ve skupině Etc. Vladimíra Mišíka, čtyři písně jsou z alb Petra Skoumala a jedna pochází z předposledního CD Ivana Hlase. Druhé CD obsahuje záznam stejnojmenného koncertu, který se uskutečnil loni v pražském Paláci Akropolis.

Dále vychází:

Al Jarreau - Love Songs (Warner Music)
Alan Bastien - Alan Bastien (Popron Music)
Babyshambles - Oh What A Lovely Tour (EMI)
Bill Frisell - All Hat (Universal)
Billie Holiday - Columbia Original Masters (Sony BMG)
Billie Holiday - The Best Of Billie Holiday (Sony BMG)
Blade B./The Felloship Ban - Season Of Changes (Universal)
Blake - Blake (Universal)
Bloc Party - Silent Alarm (Universal)
Bloc Party - Silent Alarm Remixed (Universal)
Boney M. - Rivers Of Babylon (Sony BMG)
Cherish - The Truth (EMI)
Coca Cola - Votvírák (EMI)
Creedence Clearwater Revival - Best Of (Universal)
De La Soul - The Platinum Collection (Platinum Collection) (Warner Music)
Dogs Die In Hot Cars - Please Describe Yourself (Universal)
Dr. John - Best Of The Night Tripper (Panther)
Duke Ellington - Columbia Original Masters (Sony BMG)
Elton John - Elton John/Deluxe (Universal)
Elton John - Tumbleweed Connection/Delu (Universal)
En Vogue - The Platinum Collection (Warner Music)
Enrique Iglesias - Insomniac (Universal)
Equals - Greatest Hits (Panther)
Fats Waller - RCA Original Masters (Sony BMG)
Freddie & Dreamers - The Very Best Of (EMI)
Futureheads - This Is Not The World (Panther)
Gang Of Four - Return The Gift (Universal)
George Duke - My Soul (Universal)
Glenn Miller - RCA Original Masters (Sony BMG)
Harry Belafonte - Best Of (Panther)
Henri Demarquette - Brahms: Sonates Pour Violoncelle (Warner Music)
Henry Mancini - Touch Of Evil (Panther)
Jan Cimicky - Prameny pohody DVD (Universal)
Jason Mraz - I'm Yours (singl) (Warner Music)
John Mississippi Hurt - Columbia Original Masters (Sony BMG)
Johnny Cash - Wanted Man: The Johnny Cash Collection (Sony BMG)
Jon Mesek - In My Head (Sony BMG)
Kai Winding - Jazz For Playboys (Universal)
Kiki Dee - Angel Eyes (EMI)
Kiki Dee - Cage The Singbird (EMI)
Kiki Dee - I'Ve Got The Music In Me (EMI)
Kiki Dee - Kiki Dee (EMI)
Kiki Dee - Loving And Free (EMI)
Kiki Dee - Stay With Me (EMI)
KMFDM - Extra Volume 1 (Panther)
Lethal Bizzle - Against Aall Oddz (Universal)
Linda Ronstadt - The Platinum Collection (Warner Music)
Louis Armstrong - Columbia Original Masters (Sony BMG)
Louis Armstrong - The Best Of Louis Armstrong (Sony BMG)
Louisy Joseph - Assis Par Terre (Warner Music)
Marilyn Manson - Early Years Vol. 1 (Panther)
Meat Loaf - Dead Ringer For Love: The Meat Loaf Collection (Sony BMG)
Médine - Don't Panik Tape (Warner Music)
Memphis Minnie - Columbia Original Masters (Sony BMG)
Nils Molvaer - Re-Vision (Universal)
Paul Oakenfold - Perfecto Chills Vol. 1 (Panther)
Pavol Hammel - 1968 – 1989 (Sony BMG)
Pierre Desproges - Les RéQuisitoires Du Tribunal Des Flagrants DéLires Volume 1 (Warner Music)
Prečo ne?! - Luxus (Sony BMG)
R.Elis/A.C.Jobim - Elis A Tom (Universal)
Roy Orbison - Presenting... Roy Orbison (Sony BMG)
Roy Orbison - Very Best Of (Panther)
Různí - A Room With A View (EMI)
Různí - Best Of Dance 2/2008 (Universal)
Různí - Long Way Down/Special Edition (EMI)
Různí - Sex And The City (Universal)
Scott Hamilton - Across The Tracks (Universal)
Taylor Eigsti - Let It Come To You (Universal)
The Darkness - The Platinum Collection (Platinum Collection) (Warner Music)
The Doobie Brothers - The Platinum Collection (Warner Music)
The Doors - The Platinum Collection (Platinum Collection) (Warner Music)
The Francy Boland Orchestr - Blue Flame /Red Hot / White Heat (Universal)
The Herbaliser - Same As It Never Was (Panther)
Van Morrison - Midnight Special (Panther)
Whigfield - All In One (Panther)
Whip - X Marks Destination (Cd+Dvd) (Panther)
Will Downing - A Dream Fulfilled (Universal)
Willie Nelson - The Platinum Collection (Platinum Collection) (Warner Music)

NÁZORY
 • hm.. (chocobo, 01.06.2008 12:09) Reagovat

  chci se zeptat - nejmenuje se ta skupina, o ktere mluvite v oddilu o alanis, Frou Frou (pokud myslime tu samou, s Imogen Heap).. [Frú Frú] mozna vas zmatla foneticka podoba :P :)

  • Re: hm.. (Tomáš Parkan - autor, 01.06.2008 12:47) Reagovat

   Máte pochopitelně pravdu, už jsem to opravil. Fonetická podoba mě nezmátla, jednoduše jsem to špatně opsal.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY
Nové desky 25/2022 - od Porcupine Tree přes Luka Combse po MUNU
Nové desky 25/2022 - od Porcupine Tree přes Luka Combse po MUNU Koncentraci hvězd tentokrát zažijeme především na soundtracku k filmu "Elvis". K nim se pak přidají progrockoví Porcupine Tree, čím dál populárnější countryový zpěvák Luke Combs, synthpopová MUNA, antifolková Regina Spektor,... čtěte zde
Vydáno: 28.06.2022 16:30 v sekci Novinky | Nové desky
0
Megadeth - We’ll Be Back 8/10
Video: Megadeth v akčním klipu k "We’ll Be Back" popisují zrod svého maskota Další dlouhé čekání je u konce. Megadeth, jedni z The Big 4 thrash metalu, jsou přes veškerou nepřízeň osudu zpátky a 2. září vydají své šestnácté řadové album "The Sick, The Dying…And The Dead", které si už nyní můžete... čtěte zde
Vydáno: 28.06.2022 07:55 v sekci Audio / Video | Video
0
Metronome Prague, den 3, Výstaviště Holešovice, Praha, 25.6.2022
Naživo: Procházka parkem a strhující horečka sobotní noci s Underworld. Takový byl závěr Metronome Prague Třetí den festivalu Metronome Prague byl ve znamení čekání na Underworld. Odpolední program byl poznamenán vypořádáním se s pátečními rozmary počasí a svým línějším tempem směřoval k jasnému finále. Skvělé sety si... čtěte zde
Vydáno: 27.06.2022 16:09 v sekci Naživo
0
Polemic vymetli se "Štramákem" Matějem Ruppertem pražské bary
Polemic vymetli se "Štramákem" Matějem Ruppertem pražské bary Oblíbená slovenská parta Polemic se spojila s Matějem Ruppertem v novém singlu "Štramák". Klip k songu se natáčel v Praze hned v několika oblíbených podnicích. Ve videoklipu si zahrála i Matějova manželka Tereza. Autorem textu... čtěte zde
Vydáno: 27.06.2022 09:00 v sekci Novinky | Tiskové zprávy
0
Porcupine Tree - Closure/Continuation 8/10
Recenze: "Closure/Continuation" znovu opatrně otevírá příběh Porcupine Tree Studiový návrat Porcupine Tree patří v progrockových kruzích k těm nejvíce vyhlíženým hudebním událostem tohoto roku. Na albu "Closure/Continuation" jsou tedy Steven Wilson & spol. po třinácti letech zpátky. Stálo za to příběh... čtěte zde
Vydáno: 27.06.2022 00:00 v sekci Recenze
0
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
- Nové desky 25/2022 - od Porcupine Tree přes Luka Combse po MUNU (28.06.2022 16:30)
- Nové desky 24/2022 - od Foals přes Sigmu po Grey Daze s Chesterem Benningtonem (22.06.2022 13:10)
- Nové desky 23/2022 - od George Ezry přes Carrie Underwood po Nikol Bókovou (15.06.2022 08:00)
- Nové desky 22/2022 - od Angel Olsen přes Post Malonea po Drive-By Truckers (08.06.2022 13:00)
- Nové desky 21/2022 - od Liama Gallaghera přes Def Leppard po Tate McRae (01.06.2022 08:00)
- Nové desky 20/2022 - od Harryho Stylese přes Lykke Li po Melody Gardot (25.05.2022 16:05)
- Alanis Morissette vydá v létě meditativní desku. Poslechněte si první ukázku (21.05.2022 11:53)
- Nové desky 19/2022 - od Florence + The Machine přes The Black Keys po Kendricka Lamara (18.05.2022 08:00)
- Nové desky 18/2022 - od Halestorm přes Sigrid po Arcade Fire (10.05.2022 17:00)
- Nové desky 17/2022 - od Rammstein přes Bloc Party po Martina Garrixe (04.05.2022 08:30)

ALBUM TÝDNE 26/2022

Porcupine Tree
Closure/Continuation

Studiový návrat Porcupine Tree patří v progrockových kruzích k těm nejvíce vyhlíženým hudebním událostem tohoto roku. Na albu "Closure/Continuation" jsou tedy Steven Wilson & spol. po třinácti letech zpátky. Stálo za to příběh skupiny znovu otevřít a připsat k němu další kapitolu?

8/10

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY (za poslední týden)

FILMSERVER.CZ PÍŠE

FULLMOONZINE.CZ PÍŠE

SPARK PÍŠE

CO, KDY, KDE   (doporučujeme)

Út 05.07.
Jack White (US) (Forum Karlín, Praha)
Čt 07.07.
Thievery Corporation (US) (Žluté lázně, Praha)
St 13.07.
Colours Of Ostrava (Dolní Vítkovice, Ostrava)
St 13.07.
Kiss (USA) (O2 Arena, Praha)
Pá 15.07.
Harry Styles (UK) (O2 Arena, Praha)
Pá 15.07.
Hrady CZ Točník/Žebrák (Točník, Točník)
So 16.07.
Hrady CZ Točník/Žebrák (Točník, Točník)
Pá 22.07.
Pearl Jam (USA) (O2 Arena, Praha)
Pá 22.07.
Hrady CZ Kunětická hora (Kunětická hora, Ráby)
Pá 22.07.
Colour Meeting (Park u hradeb, Polička)

» zobrazit všechny akce «

OBLÍBENÍ INTERPRETI (za poslední týden)

Lucie Vondráčková BTS Slash Madonna Adele Michal Prokop Viktor Sheen Vojtaano Jack White Queen Abba Justin Bieber Dua Lipa Mirai Pink Floyd Liam Gallagher The Beatles The Weeknd Ed Sheeran Avril Lavigne
filmserver.cz na Facebooku filmserver.cz na Twitteru filmserver.cz na LinkedIn filmserver.cz na YouTube
musicserver.cz - hudba od začátku do konce
©2010-2022 IMEG s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Volná místa | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 1803-6309
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver
Zavřít reklamu