12.07.2004 00:00, Dan Hájek
Za seskupením Afro Celt Sound System se schovává příjemné spojení několika hudebních kultur, které na novince "POD" proplouvá do tanečně laděných remixů, o které se postarali třeba Sister Bliss, Rollo, DJ Toshio a mnoho dalších. Vítejte ve světě, kde vládne rytmická pohoda v otěžích Afro Celt Sound System!
Afro Celt Sound System - POD
Celkový čas: 69:52
Skladby: Rise Above (remix by Simon Emmerson, James McNally and Mass), Johnny At Sea (mix by Martin Russell and Mass), Persistence Of Memory (remix by Rae and Christian), Further In Time (remix by Mass), Full Moon Low Tide (remix by DJ Toshio), Release (feat. Sinéad O'Connor / remix by Rollo and Sister Bliss), Release It (Masters At Work Segue/DJ edit), Whirly 3 (remix by Simon Emmerson, James McNally and Mass), Riding The Skies (remix by Simon Emmerson and Mass), Eireann (remix by Mass), Release (feat. Sinéad O'Connor / remix by Bipolar), When You're Falling (feat. Peter Gabriel / remix by Wren and Morley), Lagan (remix by Simon Emmerson, James McNally and Mass)
Vydavatel: EMI
POD mi dvakrat nesedi (martin, 21.10.2004 15:37) Reagovat
Libi se mi vsechny desky ACSS, ba dokonce se mi kazda nova deska libi vic nez ty predchozi.
POD me docela dost zklamalo, jelikoz se snazi stylove posunout ACSS vic do tanecni sceny. Je v nem vylozene malo hrani si s keltskou hudbou, ktere pro ne bylo charakteristicke.
S vyjimkou skladby Whirly 3, ktera jako jedina predci original na albu, neuslysite skoro zadne charakteristicke keltske zvuky ACSS.
Jako tanecni, a tedy mnohem vic obycejna je deska tu lepsi, tu horsi; celkove je na tanecni scenu celkem dobra. Osobne si poustim CD od 4. skladby, protoze me zacatek alba vzdycky unudi.
Doporucuji sehnat s DVD, ackoliv neobsahuje vsechny videoklipy skupiny, tak urcite When you are falling a North stoji za to a fanouskum vyvazi pripadne zklamani.
Bene, řekni prdel, máš na to?
Nadužívání slovního spojení česká malost považuju za největší českou malost. Jsme mistři světa v komentářích a diskuzích na netu, ale pro pochopení legrace abychom si zaletěli na jinou planetu. Rozhořčené reakce, které vyvolal Ben Cristovao se svým novým super(s)hitem "Prdel", budiž toho důkazem.
Termín česká malost je tentokrát na místě. Arbitři jediného správného vkusu nezastavili začátkem května v komentářích - ať již na musicserveru nebo kdekoliv jinde - pusu. Jaký je ten Ben Cristovao pozér! Vlastně vůbec nemá ...Ne 03.06. Kyuss Lives! (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)
So 16.06. Respect Festival 2012 (Štvanice, Praha)
Ne 24.06. She Wants Revenge (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)
Po 25.06. Sting (UK) (O2 Arena, Praha)
Čt 28.06. Ugly Kid Joe (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)