30.10.2001 01:00, Honza Balušek
Britská kapela Five se před několika týdny poměrně nečekaně rozpadla poté, co se jejich singl "Let's Dance" držel dva týdny na špici britské hitparády, ale album "Kingsize" až tak úspěšné nebylo.
Sotva tři měsíce po vydání onoho alba se 19. listopadu na trhu objeví jejich největší hity, asi aby stačily zachytit jejich pozvolna upadající slávu a předvánoční trh. Kapela má za sebou celkem tři desky, kromě té poslední i "Five" a "Invincible", takže bylo relativně z čeho vybírat.
Kompletní tracklist "Greatest Hits" je následující: We Will Rock You, Keep On Movin', If Ya Getting Down, Everybody Get Up - Radio Edit, Let's Dance - Radio Edit, Rock The Party - Single Remix, Got The Feelin' - Radio Edit, When The Lights Go Out - Radio Edit, Closer To Me - Single Remix, Until The Time Is Through - Radio Edit, Don't Wanna Let You Go, Slam Dunk (Da Funk), It's The Thing's You Do, When I Remember When, Inspector Gadget, Set Me Free, Keep On Movin - World Cup 2002 Mix, Greatest Hits Megamix. Bene, řekni prdel, máš na to?
Nadužívání slovního spojení česká malost považuju za největší českou malost. Jsme mistři světa v komentářích a diskuzích na netu, ale pro pochopení legrace abychom si zaletěli na jinou planetu. Rozhořčené reakce, které vyvolal Ben Cristovao se svým novým super(s)hitem "Prdel", budiž toho důkazem.
Termín česká malost je tentokrát na místě. Arbitři jediného správného vkusu nezastavili začátkem května v komentářích - ať již na musicserveru nebo kdekoliv jinde - pusu. Jaký je ten Ben Cristovao pozér! Vlastně vůbec nemá ...Ne 03.06. Kyuss Lives! (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)
So 16.06. Respect Festival 2012 (Štvanice, Praha)
Ne 24.06. She Wants Revenge (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)
Po 25.06. Sting (UK) (O2 Arena, Praha)
Čt 28.06. Ugly Kid Joe (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)