10.11.2011 14:38, Marek Odehnal
Američtí křesťané P.O.D., kteří na přelomu tisíciletí patřili mezi nejzářivější nu-metalové hvězdy a svými pozdějšími spíše rockově laděnými deskami trošku zmizeli ze světel reflektorů, jsou v těchto dnech zavření ve studiu. Tam chystají desku, která by dle už dříve vypuštěné skladby "On Fire" mohla znamenat návrat k rap metalovým kořenům.
Zatím bezejmenná nahrávka, která se k fanouškům dostane příští rok prostřednictvím labelu Razor & Tie, vzniká v původní sestavě (tedy i s kytaristou Marcosem Curielem) a pod producentským dohledem zkušeného zvukového inženýra Howarda Bensona, který se podílel například na deskách 3 Doors Down nebo My Chemical Romance.
Album bude nástupcem poslední řadovky "When Angels & Serpents Dance" z roku 2008, která si u odborné veřejnosti vysloužila nadprůměrná hodnocení. Dodejme ještě, že kapela se měla už dvakrát představit i českému publiku, ale oba plánované pražské koncerty byly nakonec zrušeny. Bene, řekni prdel, máš na to?
Nadužívání slovního spojení česká malost považuju za největší českou malost. Jsme mistři světa v komentářích a diskuzích na netu, ale pro pochopení legrace abychom si zaletěli na jinou planetu. Rozhořčené reakce, které vyvolal Ben Cristovao se svým novým super(s)hitem "Prdel", budiž toho důkazem.
Termín česká malost je tentokrát na místě. Arbitři jediného správného vkusu nezastavili začátkem května v komentářích - ať již na musicserveru nebo kdekoliv jinde - pusu. Jaký je ten Ben Cristovao pozér! Vlastně vůbec nemá ...Ne 03.06. Kyuss Lives! (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)
So 16.06. Respect Festival 2012 (Štvanice, Praha)
Ne 24.06. She Wants Revenge (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)
Po 25.06. Sting (UK) (O2 Arena, Praha)
Čt 28.06. Ugly Kid Joe (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)