04.11.2011 13:38, Adam Eff
Jednatřicetiletá americká herečka a zpěvačka Zooey Deschanel (ze She & Him) se rozvádí. Její manželství s Benem Gibbardem, hlavním zpěvákem slavných kapel Postal Service a Death Cab For Cutie, trvalo dva roky.
Deschanel a Gibbard se brali v září 2009. Díky její hlavní roli v novém seriálu televizní stanice FOX nazvaném "New Girl" a následné mainstreamové popularitě se jejím osobním životem zaobírají i americké bulvární plátky. Jejich rozchod je dle dostupných informací "vzájemný, oba zůstanou přátelé", přičemž bývalý pár údajně ujistil média, že "důvodem rozvodu není nikdo třetí".
Indie popový hudební projekt Zooey, duo She & Him, vydal před pár dny svou první vánoční desku, "Very She & Him Christmas". Níže si můžete poslechnout jeden z vánočně laděných kousků, jejich verzi legendární písně Judy Garland "Have Yourself A Merry Little Christmas" (ze snímku "Meet Me In St. Louis").
.. (schneck, 04.11.2011 18:05) Reagovat
To je moje šance! :D
Bene, řekni prdel, máš na to?
Nadužívání slovního spojení česká malost považuju za největší českou malost. Jsme mistři světa v komentářích a diskuzích na netu, ale pro pochopení legrace abychom si zaletěli na jinou planetu. Rozhořčené reakce, které vyvolal Ben Cristovao se svým novým super(s)hitem "Prdel", budiž toho důkazem.
Termín česká malost je tentokrát na místě. Arbitři jediného správného vkusu nezastavili začátkem května v komentářích - ať již na musicserveru nebo kdekoliv jinde - pusu. Jaký je ten Ben Cristovao pozér! Vlastně vůbec nemá ...Ne 03.06. Kyuss Lives! (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)
So 16.06. Respect Festival 2012 (Štvanice, Praha)
Ne 24.06. She Wants Revenge (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)
Po 25.06. Sting (UK) (O2 Arena, Praha)
Čt 28.06. Ugly Kid Joe (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)