01.11.2011 08:44, Petr Adámek
"Nepotřebujeme prachy, abychom se měli skvěle," hlásí The Subways na svojí nové desce "Money And Celebrity". A co tedy potřebují? Prý jim stačí rodina, kamarádi a inspirace. Takže podruhé v řadě vyprodaný Lucerna Music Bar a další skvělá párty už byly jen takový příjemný bonus.
support: The Computers, The Dancers
místo: Lucerna Music Bar, Praha
datum: 30. října 2011
setlist: Oh Yeah, Young For Eternity, Obsession, Alright, Mary, We Don't Need Money to Have A Good Time, Popdeath, Shake! Shake!, I Want To Hear What You Have Got To Say, Rock & Roll Queen, Celebrity, Kiss Kiss Bang Bang, Turnaround, With You // Kalifornia, At 1 AM, It's a Party
Fotogalerie
![]() © Tomáš Břínek / musicserver.cz |
![]() © Tomáš Břínek / musicserver.cz |
![]() © Tomáš Břínek / musicserver.cz |
Bene, řekni prdel, máš na to?
Nadužívání slovního spojení česká malost považuju za největší českou malost. Jsme mistři světa v komentářích a diskuzích na netu, ale pro pochopení legrace abychom si zaletěli na jinou planetu. Rozhořčené reakce, které vyvolal Ben Cristovao se svým novým super(s)hitem "Prdel", budiž toho důkazem.
Termín česká malost je tentokrát na místě. Arbitři jediného správného vkusu nezastavili začátkem května v komentářích - ať již na musicserveru nebo kdekoliv jinde - pusu. Jaký je ten Ben Cristovao pozér! Vlastně vůbec nemá ...Ne 03.06. Kyuss Lives! (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)
So 16.06. Respect Festival 2012 (Štvanice, Praha)
Ne 24.06. She Wants Revenge (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)
Po 25.06. Sting (UK) (O2 Arena, Praha)
Čt 28.06. Ugly Kid Joe (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)