Novinky

Placebo prozradili k chystanému živáku další informace

01.10.2011 08:58, Petra Hubáčková

Placebo
© nightlife-mag.lu
Pokud jste se pomalu začali těšit na novou desku Placebo a jejich dva roky stará nahrávka "Battle For The Sun" se vám už zajedla, budete si muset ještě nějaký ten pátek počkat. Místo toho pro vás ale muzikanti připravují nové DVD s titulem "We Come In Pieces", o kterém jsme vás informovali koncem prázdnin. Na pultech se objeví 31. října a přinese hodnotný materiál.
Na kulatých kotoučích najdete záznam z vystoupení formace v londýnské O2 Academy Brixton ze září roku 2010. Tehdy na koncertu zahráli i singlovku "Every You Every Me" z roku 1999, kterou osazenstvo Placebo nyní vybralo jako reprezentativní kousek z celého setu a vy se na něj můžete podívat tady.
Při koupi budete moct vybírat z několika formátů. Kromě DVD formátu se můžete těšit na dvoudiskovou "deluxe edici" a na Blu-ray verzi. V poslední zmíněné mutaci najdete navíc i dokument "Coming Up For Air", jenž natáčel a režíroval Charlie Targett-Adams.
"Na živáku je opravdu několik důležitých momentů. Je tam poznat, že jsem byl ve finále turné u konce svých sil. Rozhodli jsme se to tam nechat, protože to dokazuje tu 'opravdovost' celého záznamu. Kromě těchto smutných chvilek je tam taky ale spousta veselého - třeba je vidět, že jsme opravdová rodina a užíváme si. Lidé chtěli vždycky na vlastní oči vidět, o čem to celé je, a my jim to rádi ukážeme," dodal bubeník Steve Forest k chystanému záznamu.
Pro úplnost uvádíme ještě tracklist: Nancy Boy, Ashtray Heart, Battle For The Sun, Soulmates, Kitty Litter, Every You Every Me, Special Needs, Breathe Underwater, The Never-Ending Why, Bright Lights, Meds, Teenage Angst, All Apologies, For What It’s Worth, Song To Say Goodbye, The Bitter End, Trigger Happy Hands, Post Blue, Infra-Red, Taste In Men.

Názory

Vložit názor

Zaškrtněte, pokud nechcete zobrazit u svého příspěvku Váš e-mail.

Zasílat reakce e-mailem na vaši reakci, článek nebo nezasílat.

Antispam: * Napište první dvě písmena ze slova musicserver
Bez správné odpovědi na následující otázku nebude názor přidán.

  • rok 2000??? (Lucka, 01.10.2011 10:20) Reagovat

    Nevím, jestli je to překlep, nebo jen neznalost, ale záznam koncertu je z roku 2010
    Taky by neuškodila nějaká novější fotka, tahle je opravdu hodně stará... tipuju tak rok 2004 - Steve Hewitt už s nima bohužel nehraje.

  • Faktografické chyby, už zase! (nineweh, 01.10.2011 10:24) Reagovat

    Prosím opravit, nejedná se o koncert ze září roku 2000, ale září roku 2010 (doufám, že jde jen o překlep, ale je to trochu zavádějící, hlavně když na tracklistu jsou právě písničky z posledních alb). A taky jste mohli dát fotku s aktuálním bubeníkem (sice se oba jmenují Steve, ale minulý byl Hewitt, současný je Forrest - což nám odhaluje další překlep...). Zkrátka - někdy nestačí spoléhat na spellcheck ve Wordu, někdy je potřeba si text po sobě přečíst (platí pro všechny redaktory Musicserveru, bohužel). Ale jinak - už aby ten živák byl tady!!!

Album týdne 21/2012

Na okraj Lukáše Bendy

Bene, řekni prdel, máš na to?


Nadužívání slovního spojení česká malost považuju za největší českou malost. Jsme mistři světa v komentářích a diskuzích na netu, ale pro pochopení legrace abychom si zaletěli na jinou planetu. Rozhořčené reakce, které vyvolal Ben Cristovao se svým novým super(s)hitem "Prdel", budiž toho důkazem.

Termín česká malost je tentokrát na místě. Arbitři jediného správného vkusu nezastavili začátkem května v komentářích - ať již na musicserveru nebo kdekoliv jinde - pusu. Jaký je ten Ben Cristovao pozér! Vlastně vůbec nemá ...

celý článek »

Filmserver.cz píše

CoKdyKde

Ne 03.06. Kyuss Lives! (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)

So 16.06. Respect Festival 2012 (Štvanice, Praha)

Ne 24.06. She Wants Revenge (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)

Po 25.06. Sting (UK) (O2 Arena, Praha)

Čt 28.06. Ugly Kid Joe (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)

více akcí