21.04.2011 15:36, Kristina Bílá
Tonya Graves se od dob, kdy začínala s Monkey Business, konečně dokopala k tomu, aby vytvořila sólovou desku. Album sice bude kompletní až v září, ale příležitost ochutnat některé kousky dostali návštěvníci Paláce Akropolis už nyní. Jak se jí tento risk vyplatil?
![]() © Kristina Bílá |
![]() © Kristina Bílá |
![]() © Kristina Bílá |
by mě zajímalo (ignorand, 21.04.2011 15:48) Reagovat
"Tonya Graves se od dob, kdy začínala s Monkey Business, konečně dokopala k tomu, aby vytvořila sólovou desku. " .................. znamená tahle věta, že Tonya začala uvažovat o sólové desce v den nástupu do Monkey Business nebo autorka jednoduše v životě neslyšela o Liquid Harmony? (imho LH s jednou deskou kvalitativně i hodnotně naprosto přebíjí celou tvorbu MB)
Re: by mě zajímalo (Kristina Bílá, 21.04.2011 16:45) Reagovat
Sama Tonya řekla, že o sólovce uvažovala od dob, kdy začínala u MB. Není to tedy můj vymysl, pouze jsem parafrázovala její slova.
Re: by mě zajímalo (J., 22.04.2011 11:14) Reagovat - e
Myslíte tu skupinu Liquid harmony, historicky snad jednu z nejpřeceněnějších u nás a jen modni hudbu sledujicimi publicisty přechvalovanou sračku, která byla tak "dobrá", že na ni už skoro všichni stačili za pouhých patnáct let zapomenout? Neboli to nejspíš nejhorší, s čím TG zpívala - a že těch kapel nebylo zas úplně málo...?
Díky za report! (andymc, 21.04.2011 16:06) Reagovat
Jestli jsem to správně pochopil, tak na koncertě nezazněla ani jedna taneční pecka, což je pro mě osobně trochu zklamání, ale i tak bych na Slečnu Graves třeba na nějakým fesťáku zašel.
Jenom dvě faktické poznámky: MB byla minimálně třetí kapela, jíž Slečna v Česku prošla, a písně z placky, jež se vyklubala až o víc než pět měsíců později, představila loni třeba Natálka Kocábová :)
Bude i nějaká fotoreportáž?
článek (Panda, 21.04.2011 17:42) Reagovat - e
Tedy nechci nějak rýpat... Ale já jsem se z tohohle článku nedozvěděl vůbec nic. Nic o nových písních, nic o doprovodné kapele... Byla ta akce tak nudná, jako článek?
Bene, řekni prdel, máš na to?
Nadužívání slovního spojení česká malost považuju za největší českou malost. Jsme mistři světa v komentářích a diskuzích na netu, ale pro pochopení legrace abychom si zaletěli na jinou planetu. Rozhořčené reakce, které vyvolal Ben Cristovao se svým novým super(s)hitem "Prdel", budiž toho důkazem.
Termín česká malost je tentokrát na místě. Arbitři jediného správného vkusu nezastavili začátkem května v komentářích - ať již na musicserveru nebo kdekoliv jinde - pusu. Jaký je ten Ben Cristovao pozér! Vlastně vůbec nemá ...Ne 03.06. Kyuss Lives! (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)
So 16.06. Respect Festival 2012 (Štvanice, Praha)
Ne 24.06. She Wants Revenge (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)
Po 25.06. Sting (UK) (O2 Arena, Praha)
Čt 28.06. Ugly Kid Joe (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)