14.03.2011 07:44, Jaromír Koc
Koncem minulého měsíce jsme přinesli základní informace k novému albu plešatého vegana Mobyho. Nyní je konečně známo dalších pár zajímavostí.
Nahrávka s názvem "Destroyed" bude od 16. května k mání kromě CD i na vinylu. Desku si Moby opět produkoval sám, finální mix měl na starosti Ken Thomas, který v minulosti míchal například alba Queen, Davida Bowieho nebo Sigur Rós. Kromě třísongového EP, které si fanoušci mohou stáhnout zdarma, bude vydání desky doprovázet i plnohodnotný singl. Za ten byla vybrána skladba "The Day". V rádiích bude mít singl premiéru počátkem dubna, prodejné nosiče s touto písní vyjdou týden před albem, tedy 9. května.
Kniha s fotkami, kterou Moby přiloží k limitované verzi desky, bude mít i speciální prezentaci. Ta proběhne v rámci výstavy fotografií 18. a 19. června v londýnských Proud Galleries. Mimochodem v knize najdeme i snímek, který Moby pořídil v roce 2009 během posledního koncertu v České republice v rámci Sázava festu. Bene, řekni prdel, máš na to?
Nadužívání slovního spojení česká malost považuju za největší českou malost. Jsme mistři světa v komentářích a diskuzích na netu, ale pro pochopení legrace abychom si zaletěli na jinou planetu. Rozhořčené reakce, které vyvolal Ben Cristovao se svým novým super(s)hitem "Prdel", budiž toho důkazem.
Termín česká malost je tentokrát na místě. Arbitři jediného správného vkusu nezastavili začátkem května v komentářích - ať již na musicserveru nebo kdekoliv jinde - pusu. Jaký je ten Ben Cristovao pozér! Vlastně vůbec nemá ...Ne 03.06. Kyuss Lives! (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)
So 16.06. Respect Festival 2012 (Štvanice, Praha)
Ne 24.06. She Wants Revenge (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)
Po 25.06. Sting (UK) (O2 Arena, Praha)
Čt 28.06. Ugly Kid Joe (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)