12.03.2011 05:00, Petr Adámek
Radostí z fungování současného světa neoplývá, ba naopak. Odsuzuje digitální média, kritizuje globalizaci a Václav Klaus je pro něj v první řadě účetní. Mluví klidně až skoro odevzdaně, občas se rozvážně zasměje. Takový je leader Krucipüsk a v současnosti také sólový muzikant Tomáš Hajíček.
![]() © krucipüsk.cz |
![]() © krucipüsk.cz |
...stál u zrodu jedné z nejvýraznějších formací tvrdě rockové scény Krucipüsk a jako jediný ze zakládajících členů vytrval (ne)celých dvacet let její existence. Koncem minulého roku vydal svoji první sólovku "Kocour v troubě", sbírku textů, nepublikovaných fotografií a náčrtů "...arybařekla" a také si zahrál ve filmu "Bastardi", k němuž zároveň složil hudbu. Strejda Tomáš, jak se libereckému muzikantovi občas přezdívá, je mimo jiné znám svými nevybíravými názory na politiku a současnou společnost.
![]() © krucipüsk.cz |
![]() © krucipüsk.cz |
Zdravím,super člověka (yveta, 01.05.2012 19:21) Reagovat
Ahoj,díky za super muziku,skvělé texty a velmi pravdivé názory,moc lidí to nechápe a vůbec ničemu nerozumí.My ano,už jsi nás viděl a také jsme se spolu fotili v ústí v kartelu,já malá a ty vysoký.Až budeš vystupovat v ústí ozvvi se,Yveta a Míra.Tel.607159655
Bene, řekni prdel, máš na to?
Nadužívání slovního spojení česká malost považuju za největší českou malost. Jsme mistři světa v komentářích a diskuzích na netu, ale pro pochopení legrace abychom si zaletěli na jinou planetu. Rozhořčené reakce, které vyvolal Ben Cristovao se svým novým super(s)hitem "Prdel", budiž toho důkazem.
Termín česká malost je tentokrát na místě. Arbitři jediného správného vkusu nezastavili začátkem května v komentářích - ať již na musicserveru nebo kdekoliv jinde - pusu. Jaký je ten Ben Cristovao pozér! Vlastně vůbec nemá ...Ne 03.06. Kyuss Lives! (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)
So 16.06. Respect Festival 2012 (Štvanice, Praha)
Ne 24.06. She Wants Revenge (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)
Po 25.06. Sting (UK) (O2 Arena, Praha)
Čt 28.06. Ugly Kid Joe (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)