03.09.2010 14:00, Tereza Vavroušková
Na festivalu Rock For People jsme vyzpovídali legendární britskou skupinu Skunk Anansie, která v září chystá comebackové CD. Po šňůře rozhovorů stále sršili vtipem a energií. Přečtěte si, co si myslí o festivalu, ekologii, Lady Gaga, svém novém albu či o soukromých letadlech.
![]() © flickr.com |
![]() © flickr.com |
... je britská hudební skupina, která zažila největší boom v devadesátých letech. Do širšího povědomí se dostala zejména díky singlu "Secretly" na soundtracku k filmu "Velmi nebezpečné známosti". Mezi nejúspěšnější singly skupiny patří "Hedonism", "Selling Jesus" nebo "Charity". Skunk Anansie vydali doposud čtyři studiová alba a na září chystají novinku s názvem "Wonderlustre". Nejvýraznější osobností skupiny je kontroverzní zpěvačka Skin, spolu s Richardem Lewisem (Cass), Martinem Kentem (Ace) a Markem Richardsonem.
![]() © muzyka.gery.pl |
![]() © myspace.com/skunkanansiemusic |
Bene, řekni prdel, máš na to?
Nadužívání slovního spojení česká malost považuju za největší českou malost. Jsme mistři světa v komentářích a diskuzích na netu, ale pro pochopení legrace abychom si zaletěli na jinou planetu. Rozhořčené reakce, které vyvolal Ben Cristovao se svým novým super(s)hitem "Prdel", budiž toho důkazem.
Termín česká malost je tentokrát na místě. Arbitři jediného správného vkusu nezastavili začátkem května v komentářích - ať již na musicserveru nebo kdekoliv jinde - pusu. Jaký je ten Ben Cristovao pozér! Vlastně vůbec nemá ...Ne 03.06. Kyuss Lives! (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)
So 16.06. Respect Festival 2012 (Štvanice, Praha)
Ne 24.06. She Wants Revenge (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)
Po 25.06. Sting (UK) (O2 Arena, Praha)
Čt 28.06. Ugly Kid Joe (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)