17.07.2010 16:21, Jaromír Koc
Německá zpěvačka Nina Hagen se rozhodla potěšit své fanoušky deskou plnou coververzí. V obchodech ji najdeme pod jménem "Personal Jesus".
Jak již název napovídá, album je pojmenované podle jednoho z největších hitů kapely Depeche Mode. Samozřejmě že i tuto skladbu si Nina upravila k obrazu svému a dopřála jí úplně nové aranžmá. Celkem placka přináší třináct kousků vybraných dle zpěvaččina vytříbeného vkusu. Většinu desky totiž tvoří původně méně známé gospelové písně a country klasiky. Výjimkou je předělávka hitu "Run On", kterou kdysi nazpíval i Elvis Presley a kterou o několik desítek let později na své album "Play" zařadil i Moby.
Deska "Personal Jesus" se na pultech obchodů objeví 19. července. Aby fanoušci nekupovali zajíce v pytli, spustila Nina speciální stránky, kde je možné si úryvky všech písní desky poslechnout.
Born This Way To Die?
Líbí se vám písničky Lany Del Rey? Mně ano. Líbí se vám ona sama? Mně ano (i když jinak kačeří ústa moc nemusím). Sledujete poprask kolem rychlého vzestupu zpěvačky? Proč je té Del Reyové vlastně věnováno až tolik pozornosti? Víte vůbec, kdo to je? A co na to Jan Tleskač?
Jméno Lana Del Rey jsem poprvé zaregistroval díky zmínce na newmusic.cz v září loňského roku. Písnička "Video Games" zázračným způsobem oslovila bez přehánění miliony lidí. Anebo ne, viz ohlas od diskutérky jménem Alia, jejíž ...Pá 10.02. Parno Graszt (HU) (Palác Akropolis, Praha)
Ne 12.02. Peter Hook And The Light (UK) (Lucerna Music Bar, Praha)
Čt 16.02. Russkaja (AT) (Lucerna Music Bar, Praha)
Pá 17.02. Grand Pianoramax (CH) (Palác Akropolis, Praha)
St 22.02. The Sounds (SWE) (Lucerna Music Bar, Praha)