28.06.2010 00:00, Radek Londin
Kanadský indierockový kmen vydal novou desku, která se nijak zásadně neliší od těch předchozích. Nabízí totiž širokou škálu hudebních odstínů, které spojuje jedno slovo - kvalita! Produkce se chopil člen Tortoisse Scott McEntire a mezi hosty nechybějí zpěvačky Feist a Emily Haines.
Broken Social Scene - Forgiveness Rock Record
Vydáno: 04.05.2010
Celkový čas: 62:57
Žánr: indie rock
Skladby: World Sick, Chase Scene, Texico Bitches, Forced To Love, All To All, Art House Director, Highway Slipper Jam, Ungrateful Little Father, Meet Me In The Basement, Sentimental X's, Sweetest Kill, Romance To The Grave, Water In Hell, Me And My Hand
Vydavatel: City Slang
Bene, řekni prdel, máš na to?
Nadužívání slovního spojení česká malost považuju za největší českou malost. Jsme mistři světa v komentářích a diskuzích na netu, ale pro pochopení legrace abychom si zaletěli na jinou planetu. Rozhořčené reakce, které vyvolal Ben Cristovao se svým novým super(s)hitem "Prdel", budiž toho důkazem.
Termín česká malost je tentokrát na místě. Arbitři jediného správného vkusu nezastavili začátkem května v komentářích - ať již na musicserveru nebo kdekoliv jinde - pusu. Jaký je ten Ben Cristovao pozér! Vlastně vůbec nemá ...Ne 03.06. Kyuss Lives! (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)
So 16.06. Respect Festival 2012 (Štvanice, Praha)
Ne 24.06. She Wants Revenge (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)
Po 25.06. Sting (UK) (O2 Arena, Praha)
Čt 28.06. Ugly Kid Joe (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)