06.04.2010 15:55, Petra Hubáčková
Fanoušci Alicie Keys jistě číhají na klip "Put It In A Love Song", ale podle aktuálních informací se ještě načekají. Zpěvačka se totiž vrhla do příprav dalšího singlu "Un-thinkable (I'm Ready)" a rozhodla se, že nejprve vyjde video k této písni. Posluchači se tak obou snímků dočkají nejdříve v létě.
Jak jsme vás již informovali, na kousku "Put It In A Love Song" se podílela také zpěvačka Beyoncé. Natáčení příslušného snímku se konalo již zkraje února v brazilské metropoli Rio De Janeiro. Ve druhé skladbě "Un-thinkable (I'm Ready)" si zase zahostoval Drake a přípravy klipu mají probíhat během dubna v Los Angeles za dohledu režiséra Jakea Nava. Narozdíl od Beyoncé, která na sebe ráda nahodila pestrobarevný kostým, se rapper ve videu neukáže.
Připomeňme, že obě zmíněné skladby pochází z posledního alba zpěvačky "The Element Of Freedom". Placka vyšla v prosinci loňského roku a setkala se převážně s kladnou kritikou. Některá média dokonce přirovnala čerstvou tvorbu Alicie Keys k materiálu popové ikony Princovi. Bene, řekni prdel, máš na to?
Nadužívání slovního spojení česká malost považuju za největší českou malost. Jsme mistři světa v komentářích a diskuzích na netu, ale pro pochopení legrace abychom si zaletěli na jinou planetu. Rozhořčené reakce, které vyvolal Ben Cristovao se svým novým super(s)hitem "Prdel", budiž toho důkazem.
Termín česká malost je tentokrát na místě. Arbitři jediného správného vkusu nezastavili začátkem května v komentářích - ať již na musicserveru nebo kdekoliv jinde - pusu. Jaký je ten Ben Cristovao pozér! Vlastně vůbec nemá ...Ne 03.06. Kyuss Lives! (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)
So 16.06. Respect Festival 2012 (Štvanice, Praha)
Ne 24.06. She Wants Revenge (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)
Po 25.06. Sting (UK) (O2 Arena, Praha)
Čt 28.06. Ugly Kid Joe (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)