08.01.2010 08:12, Jaromír Koc
Čerstvá maminka Róisín Murphy prozradila první střípky k novému albu. Třetí řadová deska bývalé zpěvačky seskupení Moloko by měla vyjít v dubnu, leč již nyní ho Róisín ohlašuje pilotním singlem. Tím se stala skladba "Momma’s Place", která tímto týdnem vstupuje do evropských radií. Od 18. ledna ji bude možné koupit jako placený download, vydání fyzického nosiče zatím nebylo ohlášeno.
Album Róisín natáčela z větší části v době svého těhotenství, což ovlivnilo i témata, která v písních popisuje. Tým, který na nové desce pracoval, je velmi podobný jako v případě placky "Overpowered" z roku 2007. Hlavním motorem byl opět producent a remixér Seiji, který se podílel i na skládání nových písní. Seiji má na svědomí nejen nový singl, ale například i skladbu "Orally Fixated", kterou Róisín nabídla jako první ochutnávku v listopadu minulého roku.
Jak skladbu "Orally Fixated", tak nový singl "Momma’s Place" si již nyní můžete poslechnout na MySpace.com profilu zpěvačky, kam Róisín pravidelně vkládá i videa ze svého soukromí. Bene, řekni prdel, máš na to?
Nadužívání slovního spojení česká malost považuju za největší českou malost. Jsme mistři světa v komentářích a diskuzích na netu, ale pro pochopení legrace abychom si zaletěli na jinou planetu. Rozhořčené reakce, které vyvolal Ben Cristovao se svým novým super(s)hitem "Prdel", budiž toho důkazem.
Termín česká malost je tentokrát na místě. Arbitři jediného správného vkusu nezastavili začátkem května v komentářích - ať již na musicserveru nebo kdekoliv jinde - pusu. Jaký je ten Ben Cristovao pozér! Vlastně vůbec nemá ...Ne 03.06. Kyuss Lives! (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)
So 16.06. Respect Festival 2012 (Štvanice, Praha)
Ne 24.06. She Wants Revenge (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)
Po 25.06. Sting (UK) (O2 Arena, Praha)
Čt 28.06. Ugly Kid Joe (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)