30.12.2009 12:01, Petra Hubáčková
Fanoušci Johnnyho Deppa jistě zpozorněli, když se slavný hollywoodský herec opět rozhodl zviditelnit se na hudebním poli a dal se do spolupráce se Stephenem Jonesem, frontmanem Babybird. Stalo se tak u příležitosti nového alba skupiny s názvem "Ex-Maniac", které je připraveno na 1. březen.
Johnny Depp, který je velkým fanouškem kapely, dostal funkci režiséra videoklipu k pilotnímu singlu "Unloveable" a ve snímku se také objeví i v malé roli. Ochutnávka dorazí do éteru 15. února. Dodejme, že produkci připraveného alba obstarali pánové Bruce Witkin a Ryan Dorn, jež byli nominováni i na cenu Grammy.
Tracklist alba "Ex-Maniac" vypadá takto: Like Them, Drug Time, Failed Suicide Club, Unloveable, Send Me Back My Dreams, For The Rest Of Our Lives, Bastard, Roadside Girl, Black Flowers, Not Good Enough, On The Backseat Of Your Car. Bene, řekni prdel, máš na to?
Nadužívání slovního spojení česká malost považuju za největší českou malost. Jsme mistři světa v komentářích a diskuzích na netu, ale pro pochopení legrace abychom si zaletěli na jinou planetu. Rozhořčené reakce, které vyvolal Ben Cristovao se svým novým super(s)hitem "Prdel", budiž toho důkazem.
Termín česká malost je tentokrát na místě. Arbitři jediného správného vkusu nezastavili začátkem května v komentářích - ať již na musicserveru nebo kdekoliv jinde - pusu. Jaký je ten Ben Cristovao pozér! Vlastně vůbec nemá ...Ne 03.06. Kyuss Lives! (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)
So 16.06. Respect Festival 2012 (Štvanice, Praha)
Ne 24.06. She Wants Revenge (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)
Po 25.06. Sting (UK) (O2 Arena, Praha)
Čt 28.06. Ugly Kid Joe (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)