30.11.2009 14:10, Petra Hubáčková
Americký rodák Andy Bothwell, vystupující jako Astronautalis, přiváží českému publiku svou poslední desku "Pomegranate". Fanouškům ji předvede hned na pěti prosincových koncertech.
Se zmiňovanou nahrávkou co do produkce a nápadu vypomohl John Congleton z The Paper Chase. Andy Bothwell na ní propojil prvnky alternativního hip hopu a temné zvukové odstíny. Těmi odkazuje na tvorbu kapel jako Pleasure Forever nebo Black Heart Procession.
Dodejme, že Astronautalis se letos v Česku nepředstaví poprvé - 3. září totiž zavítal Andy Bothwell do pražského Klubu 007.
Termíny českých koncertů:
2. 12. Brno - Skleněná loukaBene, řekni prdel, máš na to?
Nadužívání slovního spojení česká malost považuju za největší českou malost. Jsme mistři světa v komentářích a diskuzích na netu, ale pro pochopení legrace abychom si zaletěli na jinou planetu. Rozhořčené reakce, které vyvolal Ben Cristovao se svým novým super(s)hitem "Prdel", budiž toho důkazem.
Termín česká malost je tentokrát na místě. Arbitři jediného správného vkusu nezastavili začátkem května v komentářích - ať již na musicserveru nebo kdekoliv jinde - pusu. Jaký je ten Ben Cristovao pozér! Vlastně vůbec nemá ...Ne 03.06. Kyuss Lives! (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)
So 16.06. Respect Festival 2012 (Štvanice, Praha)
Ne 24.06. She Wants Revenge (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)
Po 25.06. Sting (UK) (O2 Arena, Praha)
Čt 28.06. Ugly Kid Joe (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)