06.11.2009 08:19, Petr Balada
![]() © mtv.com.au |
český lev? (Alvin, 06.11.2009 09:10) Reagovat - e
"U2 se přihlásili od Brandenburské brány s trackem "One" doprovázeným projekcí, ve kterém se mihl i český lev"
pan autor si zřejmě spletl českého lva s berlínským medvědem.
Co?! (DJ Volder, 06.11.2009 09:40) Reagovat - e
Jak se cena mohla zatoulat až ke skupině Tokio Hotel, to nevim.
?? (eandy, 06.11.2009 14:01) Reagovat - e
a linkin park s best world perfomance jsou kde??
?? (Crowley, 06.11.2009 16:17) Reagovat
Proč se vůbec obtěžujete do článku dávat i ty dvě věty o Tokio Hotel, když je akorát urážíte? Bohatě stačilo je napsat do přehledu na konci. Celou show jsem včera sledovala a rozhodně mi nepřišlo, že by "v sále zavládly rozpaky", když byla vyhlášena kapela roku. A už vůbec to nevypadalo, že by si někdo v sále myslel, že "bohužel došlo" i na vystoupení Tokio Hotel, které bylo mimochodem úžasné. Stejně tak jako vystoupení všech ostatních interpretů.
Re: ?? (Mára, 06.11.2009 19:58) Reagovat
No vystoupení Tokio Hotel bylo fakt úžasný, košťata si zapálili bicí :-D
Bene, řekni prdel, máš na to?
Nadužívání slovního spojení česká malost považuju za největší českou malost. Jsme mistři světa v komentářích a diskuzích na netu, ale pro pochopení legrace abychom si zaletěli na jinou planetu. Rozhořčené reakce, které vyvolal Ben Cristovao se svým novým super(s)hitem "Prdel", budiž toho důkazem.
Termín česká malost je tentokrát na místě. Arbitři jediného správného vkusu nezastavili začátkem května v komentářích - ať již na musicserveru nebo kdekoliv jinde - pusu. Jaký je ten Ben Cristovao pozér! Vlastně vůbec nemá ...Ne 03.06. Kyuss Lives! (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)
So 16.06. Respect Festival 2012 (Štvanice, Praha)
Ne 24.06. She Wants Revenge (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)
Po 25.06. Sting (UK) (O2 Arena, Praha)
Čt 28.06. Ugly Kid Joe (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)