01.11.2009 22:17, Martin Chrz
K 30. výročí vydání slavného alba skupiny Pink Floyd se uskutečnil jednorázový projekt The Wall 2009. Velkolepá show se stavěním a na konci i zbořením zdi, s bohatým světelným parkem, doprovodnými přednatočenými filmovými záběry a také českými titulky potěšila fanoušky legendární kapely napříč generacemi.
místo: O2 arena, Praha
datum: 31. října 2009
Reportáž
Bene, řekni prdel, máš na to?
Nadužívání slovního spojení česká malost považuju za největší českou malost. Jsme mistři světa v komentářích a diskuzích na netu, ale pro pochopení legrace abychom si zaletěli na jinou planetu. Rozhořčené reakce, které vyvolal Ben Cristovao se svým novým super(s)hitem "Prdel", budiž toho důkazem.
Termín česká malost je tentokrát na místě. Arbitři jediného správného vkusu nezastavili začátkem května v komentářích - ať již na musicserveru nebo kdekoliv jinde - pusu. Jaký je ten Ben Cristovao pozér! Vlastně vůbec nemá ...Ne 03.06. Kyuss Lives! (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)
So 16.06. Respect Festival 2012 (Štvanice, Praha)
Ne 24.06. She Wants Revenge (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)
Po 25.06. Sting (UK) (O2 Arena, Praha)
Čt 28.06. Ugly Kid Joe (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)