26.10.2009 17:30, Katka Guziurová
Britská zpěvačka a vítězka třetí série pěvecké reality show X Factor Leona Lewis už za necelý měsíc vydá svou druhou řadovku nazvanou "Echo", ze které už před časem představila pilotní singl "Happy". Nyní k němu pořídila i videoklip.
Píseň má na svědomí Ryan Tedder, který pro Leonu napsal i její největší hit "Bleeding Love". Skladatel a frontman OneRepublic prozradil v jednom z rozhovorů, že song považuje za svůj nejzdařilejší v kariéře. Chválou nešetřili ani kritici, kteří singl po premiéře v polovině září pasovali do role příštího number one hitu. Nejvíc chvály sklidil silný vokál zpěvačky, který ji ihned vysloužil přídomek diva.
Videoklip k písni se natáčel 29. září na Kubě pod taktovkou londýnského režiséra Jakea Navy a premiéru si odbyl v pátek 17. října na britské hudební stanici The Box. Nyní se můžete na video podívat také na internetu prostřednictvím přímého odkazu pod článkem.
Bene, řekni prdel, máš na to?
Nadužívání slovního spojení česká malost považuju za největší českou malost. Jsme mistři světa v komentářích a diskuzích na netu, ale pro pochopení legrace abychom si zaletěli na jinou planetu. Rozhořčené reakce, které vyvolal Ben Cristovao se svým novým super(s)hitem "Prdel", budiž toho důkazem.
Termín česká malost je tentokrát na místě. Arbitři jediného správného vkusu nezastavili začátkem května v komentářích - ať již na musicserveru nebo kdekoliv jinde - pusu. Jaký je ten Ben Cristovao pozér! Vlastně vůbec nemá ...Ne 03.06. Kyuss Lives! (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)
So 16.06. Respect Festival 2012 (Štvanice, Praha)
Ne 24.06. She Wants Revenge (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)
Po 25.06. Sting (UK) (O2 Arena, Praha)
Čt 28.06. Ugly Kid Joe (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)