14.10.2009 07:39, Jaromír Koc
Vydání nového alba kapely Rammstein je na spadnutí, a tak vydavatelství vytáhlo poslední trumf z rukávu - informace o speciální edici, která bude obsahovat několik erotických pomůcek.
Deska vyjde jako CD, dvojvinyl a dvojalbum s pěti bonusovými písněmi. Poslední verze tvoří zároveň základ speciální edice placky "Liebe Ist Für Alle Da", která bude zabalena ve stylovém kovovém kufříku s nápisem kapely. Když kufřík otevřete, najdete v něm navrch několik naprosto výjimečných dárečků, které patří spíše k sortimentu sex shopu.
Jmenovitě jde o pouta a lubrikační gel s nápisem Rammstein. Asi nejdiskutovanější položkou této striktně limitované edice je ale hned šest růžových dild, která byla odlita podle reálných penisů členů tohoto komba. Každé dildo je navíc i podle jednotlivých členů pojmenováno.
Dodejme, že zmíněná speciální edice bude v každé zemi opravdu limitována. Například do České republiky se dostane pouhých sto kusů. vyberovce? (jarecek, 14.10.2009 07:55) Reagovat
.. to je imho trochu neco jineho nez limitka :)
..... (L., 14.10.2009 16:12) Reagovat - e
kde se to bude dat objednat? to chci! :-)
... (GiBi, 14.10.2009 16:50) Reagovat
kurec, teď bych chtěl být ženská :D
rammstein bodují (MIA, 14.10.2009 20:49) Reagovat
Tak to je masakr!:D To chci:D Mohli udělat více kusů, stovka je žalostně málo. Holt limitovaná edice je limitovaná edice.:))
Bene, řekni prdel, máš na to?
Nadužívání slovního spojení česká malost považuju za největší českou malost. Jsme mistři světa v komentářích a diskuzích na netu, ale pro pochopení legrace abychom si zaletěli na jinou planetu. Rozhořčené reakce, které vyvolal Ben Cristovao se svým novým super(s)hitem "Prdel", budiž toho důkazem.
Termín česká malost je tentokrát na místě. Arbitři jediného správného vkusu nezastavili začátkem května v komentářích - ať již na musicserveru nebo kdekoliv jinde - pusu. Jaký je ten Ben Cristovao pozér! Vlastně vůbec nemá ...Ne 03.06. Kyuss Lives! (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)
So 16.06. Respect Festival 2012 (Štvanice, Praha)
Ne 24.06. She Wants Revenge (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)
Po 25.06. Sting (UK) (O2 Arena, Praha)
Čt 28.06. Ugly Kid Joe (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)