11.09.2009 07:39, Petra Hubáčková
Francouzskou formaci Air už někteří našinci jistě viděli u sousedů v Bratislavě, ale nyní mají všichni možnost si jejich živou show užít dosyta i v pražském klubu SaSaZu. Právě sem má totiž kapela namířeno 12. prosince.
Pánové Nicolas Godin a Jean-Benoit Dunckel předvedou publiku největší hity své kariéry a také představí nástupce desky "Pocket Symphony", novinku "Love 2". Ta má vyjít v říjnu a duo na ni upozornilo už singlem "Sing Sang Sung".
Koncert plný vzdušných melodií začíná v devět hodin večer. Vstupenky je možno pořídit v předprodejní síti Ticketpro za 990 Kč, poté se cena zvedne na 1 200 Kč. Vstup do VIP galerie bude stát 1 600 Kč. Obavy (Anlariko, 11.09.2009 15:27) Reagovat
Po zkušenosti s Groove Armadou mám obavu jít na jakékoliv hudební představení konající se v SaSaZu. Vždyť to vůbec neni prostor pro life performance. Kdo s tím vůbec přišel,aby se tam konaly koncerty?
Bene, řekni prdel, máš na to?
Nadužívání slovního spojení česká malost považuju za největší českou malost. Jsme mistři světa v komentářích a diskuzích na netu, ale pro pochopení legrace abychom si zaletěli na jinou planetu. Rozhořčené reakce, které vyvolal Ben Cristovao se svým novým super(s)hitem "Prdel", budiž toho důkazem.
Termín česká malost je tentokrát na místě. Arbitři jediného správného vkusu nezastavili začátkem května v komentářích - ať již na musicserveru nebo kdekoliv jinde - pusu. Jaký je ten Ben Cristovao pozér! Vlastně vůbec nemá ...Ne 03.06. Kyuss Lives! (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)
So 16.06. Respect Festival 2012 (Štvanice, Praha)
Ne 24.06. She Wants Revenge (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)
Po 25.06. Sting (UK) (O2 Arena, Praha)
Čt 28.06. Ugly Kid Joe (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)