13.07.2009 22:02, Marek Gerhard
Festival Colours Of Ostrava je za námi (opět s rekordní návštěvností) a my vám přinášíme fotografie ze závěrečného dne, kdy mimo jiné vystoupili Mňága a Žďorp, Terne Čhave, Mamady Keita & Sewa Kan, Nina Stiller, David Byrne, Xindl X, David Koller či Maceo Parker.
vystupující: Mňága a Žďorp, Terne Čhave, Mamady Keita & Sewa Kan, Nina Stiller, David Byrne, Xindl X, David Koller, Maceo Parker a další
místo: Černá louka a Slezskoostravský hrad, Ostrava
datum: 12. července 2009
Úchvatná fotogalerie všech čtyřech "Colours" dnů! (Klaudia, 14.07.2009 13:28) Reagovat
A ta ČB Nina Stiller je jako z jiného světa. V e s m í r n á fotka. Paráda.
Deezer? Co víc si v on-line hudbě přát
Ještě v srpnu minulého roku to vypadalo, že Česká republika a digitální hudba si ještě pár let nepotykají. Pak u nás najednou zčistajasna začal fungovat iTunes Store, následně MusicJet a Supraphonline. A díky vstupu původně francouzské služby Deezer do Česka si už nyní opravdu můžeme vybírat.
Kdybyste marně několik let (jako já) stále otravovali vydavatele s dotazy, jestli neví něco o české verzi iTunes nebo Spotify, byl by pro vás (jako pro mě) loňský podzim trojnásobným svátkem. Koupit hudbu v digitální podobě už nyní není problém, ...So 04.02. Lamb (UK) (KC Vltavská, Praha)
Út 07.02. Samba Sunda Quintet (Java) (Palác Akropolis, Praha)
Pá 10.02. Parno Graszt (HU) (Palác Akropolis, Praha)
Pá 17.02. Grand Pianoramax (CH) (Palác Akropolis, Praha)
Pá 24.02. LMFAO (USA) (Tesla Arena, Praha)