16.02.2009 16:22, Jaromír Merhaut
Jako jedna z posledních živoucích legend světového rocku přijede do Prahy Manfred Mann’s Earth Band. Koncert se uskuteční ve čtvrtek 28. května od 20.00 hod. v osvědčené Retro Music Hall.
Málokdo dokázal dochutit klasický (hard-art) rock doteky jazzu tak přirozeně, organicky a svým způsobem až nenápadně jako hráč na klávesové nástroje Manfred Mann se svým Earth Bandem. Houkavý zvuk jeho moogu se stal chráněnou značkou a jako nikdo široko daleko i nenápadné převzaté skladby přetvářel v monumentální kamenné skulptury. Manfred Mann’s Earth Band vznikl v roce 1971, od té doby se v kapele vystřídaly tři desítky muzikantů.
Nově avizovaný květnový koncert je určen všem rockerům klasikům. Tak sehraný ansábl slyšíte párkrát za život. Současné složení: Manfred Mann - klávesy a doprovodný zpěv, Mick Rogers - kytara a zpěv, Noel McCalla - zpěv, Steve Kinch - baskytara, Geoff Dunn - bicí. Vstupné činí 590 Kč v předprodeji sítě Ticketpro, na místě zaplatíte 650 Kč. Nekecali (milda, 29.05.2009 08:14) Reagovat
Pánové fakt uměj. Jeden z nejlepších koncertů, co jsem slyšel.
Bene, řekni prdel, máš na to?
Nadužívání slovního spojení česká malost považuju za největší českou malost. Jsme mistři světa v komentářích a diskuzích na netu, ale pro pochopení legrace abychom si zaletěli na jinou planetu. Rozhořčené reakce, které vyvolal Ben Cristovao se svým novým super(s)hitem "Prdel", budiž toho důkazem.
Termín česká malost je tentokrát na místě. Arbitři jediného správného vkusu nezastavili začátkem května v komentářích - ať již na musicserveru nebo kdekoliv jinde - pusu. Jaký je ten Ben Cristovao pozér! Vlastně vůbec nemá ...Ne 03.06. Kyuss Lives! (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)
So 16.06. Respect Festival 2012 (Štvanice, Praha)
Ne 24.06. She Wants Revenge (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)
Po 25.06. Sting (UK) (O2 Arena, Praha)
Čt 28.06. Ugly Kid Joe (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)