04.12.2008 05:00, Dominika Jiroušková
Za devatero křižovatkami, za sedmero tunely, za čtvero mosty a jedním železničním přejezdem, tam někde sedí Michal Malátný z Chinaski, sluchátka naražená na hlavě a do mikrofonu povídá pohádky malým a velkým šoférům. O Plivníkovi, O princezně, která se nesmála...
Chinaski - Autopohádky 1+2
Vydáno: 03.11.2008
Celkový čas: 139:45
Skladby: CD1: Chrysler, Pohádka o Plivníkovi, Plivníkova píseň, Policie, Kola a kapoty, Účetní a víla, Víla,1, 2, 3, 4, 5, 6..., O princezně, která se nesmála, Porsche 911, Tatínek
CD2: Večeře, Ukolíbavka, Jak si pan Chrysler koupil šoféra, Za tebou, Závod, O pyšný Boženě a švestkový octávii, Když jde auto k doktorovi, Andělé strážní, Nejkrásnější sen, Šoférská koleda, Hvězdy nad hlavou
Vydavatel: Universal
hm (aja, 04.12.2008 17:36) Reagovat - e
no ale o hudbě jsme se tedy moc nedozvěděli..
Re: hm (dominika, 04.12.2008 18:15) Reagovat - e
Nedozvěděli, neb tohle je opravdu z větší části o pohádkách. Bohužel, musí ti stačit, že i písničky spadají do kategorie "víc pohádka než cokoli jinýho" ve stylu Chinaski.
Re: hm (Larry, 09.12.2008 00:42) Reagovat - e
Malátný jako herec určitě není 1. liga, vždyť asi o to ani nestojí a teď už na divadle snad nehraje. Tedy jen jeden film, mám dojem. Takže ten kvalitativní skok musí být znát. A podle recenzí i tehdy dávno na divadle to nebylo the Best. Ale každopádně jako frontman Chinaski je to ABSOLUTNÍ ŠPIČKA a smekám vše na hlavě!!! L.
Born This Way To Die?
Líbí se vám písničky Lany Del Rey? Mně ano. Líbí se vám ona sama? Mně ano (i když jinak kačeří ústa moc nemusím). Sledujete poprask kolem rychlého vzestupu zpěvačky? Proč je té Del Reyové vlastně věnováno až tolik pozornosti? Víte vůbec, kdo to je? A co na to Jan Tleskač?
Jméno Lana Del Rey jsem poprvé zaregistroval díky zmínce na newmusic.cz v září loňského roku. Písnička "Video Games" zázračným způsobem oslovila bez přehánění miliony lidí. Anebo ne, viz ohlas od diskutérky jménem Alia, jejíž ...Pá 10.02. Parno Graszt (HU) (Palác Akropolis, Praha)
Ne 12.02. Peter Hook And The Light (UK) (Lucerna Music Bar, Praha)
Čt 16.02. Russkaja (AT) (Lucerna Music Bar, Praha)
Pá 17.02. Grand Pianoramax (CH) (Palác Akropolis, Praha)
St 22.02. The Sounds (SWE) (Lucerna Music Bar, Praha)