06.10.2008 12:06, Tisková zpráva
Sunshine jsou bezesporu jednou z našich nejvýraznějších současných kapel. Jako jedni z mála mají také bohaté zkušenosti ze zahraničí, nahrávali a koncertovali například v USA a Japonsku. Jejich fanouškovská základna utěšeně vzrůstá a pověsti o jejich strhujících koncertech se šíří jako lavina.
Skalní fandové se dokonce začali organizovat v tzv. Sunz street teamu a neváhají cestovat se svou oblíbenou kapelou i na jejich zahraniční štace. Především pro ně, ale nejen pro ně připravili Sunshine svůj poslední letošní koncert v pražském klubu Roxy. Sunshine si na tento koncert pozvali také velmi speciálního hosta, jehož jméno bude oznámeno těsně před koncertem. Po koncertě bude pokračovat afterparty s The Fakes.
Do té doby Sunshine absolvují koncert na festivalu v Barceloně, koncert v Paříži s Disco Ensemble, krátké francouzské turné spolu s vynikající francouzskou kapelou Empyr, která mimochodem zahraje na Free Mondays v Roxy 10. listopadu, a několik posledních koncertů v Česku a na Slovensku. Roxy bude jejich posledním pražským koncertem před začátkem nahrávání nového alba, které by mělo vyjít v dubnu 2009.
Přehled naplánovaných koncertů Sunshine je následující:
11.10. Barcelona (Španělsko) - Festival FusionicaBene, řekni prdel, máš na to?
Nadužívání slovního spojení česká malost považuju za největší českou malost. Jsme mistři světa v komentářích a diskuzích na netu, ale pro pochopení legrace abychom si zaletěli na jinou planetu. Rozhořčené reakce, které vyvolal Ben Cristovao se svým novým super(s)hitem "Prdel", budiž toho důkazem.
Termín česká malost je tentokrát na místě. Arbitři jediného správného vkusu nezastavili začátkem května v komentářích - ať již na musicserveru nebo kdekoliv jinde - pusu. Jaký je ten Ben Cristovao pozér! Vlastně vůbec nemá ...Ne 03.06. Kyuss Lives! (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)
So 16.06. Respect Festival 2012 (Štvanice, Praha)
Ne 24.06. She Wants Revenge (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)
Po 25.06. Sting (UK) (O2 Arena, Praha)
Čt 28.06. Ugly Kid Joe (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)