05.09.2008 13:00, Luboš Kreč
Vydali jedno album, odehráli pár koncertů a už vyhráli hudební soutěž Jack Daniels Music. Díky tomu se podívali i za oceán, což nakonec nebyla taková sláva, jak si mysleli. Nantokanaru zkrátka nejsou typická rocková skupina. A udělat s nimi vážný rozhovor také moc nejde.
![]() © Nantokanaru |
Mozkem uskupení je brněnský Igor Pruša, kromě něj lze v kapele najít dalších šest členů včetně Jeeenika - frontmana pražské crossoverové party Spleen?. Nantokanaru debutovali letos na jaře deskou "He Who Dances With Swans". V rámci soutěže Jack Daniels Music 2008 se stali vítězi a mohli jet na pár dní nahrávat do USA. Formaci čeká v září krátká šňůra po českých klubech - startuje se 5. září na minifestivalu v Jevíčku a končí 27. září v Praze.
![]() © Nantokanaru |
![]() © Nantokanaru |
Kapela (Martin, 06.09.2008 10:25) Reagovat
Kdo z Vás je milionář? :-)
Bene, řekni prdel, máš na to?
Nadužívání slovního spojení česká malost považuju za největší českou malost. Jsme mistři světa v komentářích a diskuzích na netu, ale pro pochopení legrace abychom si zaletěli na jinou planetu. Rozhořčené reakce, které vyvolal Ben Cristovao se svým novým super(s)hitem "Prdel", budiž toho důkazem.
Termín česká malost je tentokrát na místě. Arbitři jediného správného vkusu nezastavili začátkem května v komentářích - ať již na musicserveru nebo kdekoliv jinde - pusu. Jaký je ten Ben Cristovao pozér! Vlastně vůbec nemá ...Ne 03.06. Kyuss Lives! (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)
So 16.06. Respect Festival 2012 (Štvanice, Praha)
Ne 24.06. She Wants Revenge (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)
Po 25.06. Sting (UK) (O2 Arena, Praha)
Čt 28.06. Ugly Kid Joe (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)