28.11.2007 05:00, Tomáš Parkan
O výběrech hitů si většina jazzových umělců může nechat zdát. Jejich skladby a kompozice se jen zřídkakdy stávají hity v pravém smyslu slova. Tak alespoň občas vydají album toho nejlepšího. Podobně jako to udělala Kanaďanka Diana Krall na svém "The Very Best Of Diana Krall".
Diana Krall - The Very Best Of Diana Krall
Vydáno: 10.09.2007
Celkový čas: 75:33
Skladby: 'S Wonderful, Peel Me A Grape, Pick Yourself Up, Frim Fram Sauce, You Go To My Head, Let's Fall In Love, The Look Of Love, East Of The Sun, I've Got You Under My Skin, All Or Nothing At All, Only The Lonely, Let's Face The Music And Dance, The Heart Of Saturday Night, Little Girl Blue, Fly Me To The Moon
Vydavatel: Universal
Bene, řekni prdel, máš na to?
Nadužívání slovního spojení česká malost považuju za největší českou malost. Jsme mistři světa v komentářích a diskuzích na netu, ale pro pochopení legrace abychom si zaletěli na jinou planetu. Rozhořčené reakce, které vyvolal Ben Cristovao se svým novým super(s)hitem "Prdel", budiž toho důkazem.
Termín česká malost je tentokrát na místě. Arbitři jediného správného vkusu nezastavili začátkem května v komentářích - ať již na musicserveru nebo kdekoliv jinde - pusu. Jaký je ten Ben Cristovao pozér! Vlastně vůbec nemá ...Ne 03.06. Kyuss Lives! (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)
So 16.06. Respect Festival 2012 (Štvanice, Praha)
Ne 24.06. She Wants Revenge (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)
Po 25.06. Sting (UK) (O2 Arena, Praha)
Čt 28.06. Ugly Kid Joe (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)