06.11.2007 05:00, Ondřej Michal
"Za hranici" je nové album pražské čtyřky Zpraku!. Deska nenabízí nic víc, než česky zpívaný pop-punk druhé kategorie. Kapela evidentně nemá ambice kamkoliv se - byť minimálně - posouvat. To je ostatně na jejich druhém řadovém albu víc než patrné.
Zpraku! - Za hranici
Vydáno: 1.10.2007
Celkový čas: 37:50
Skladby: Na 1/2 cesty, Za hranici, Revoluce 24, Najednou, Prober se, Noční můra, Jede král, Plány, 100 světelnejch let, Xichty, Pod vodou, Pětašede, Zlatý časy II.
Vydavatel: nosič poskytla kapela
??? (Many, 06.11.2007 11:10) Reagovat - e
moc tuhle recenzie nechapu, každý má somzřejmě právo na svůj názor, ale na druhou stranu snad i hluchej pozná posun (a kvalitu desky) mezi minulou deskou a touhle. Nemám rád bezhlavý plivání na někoho kdo má jinej názor než já, ale podle mě tohle už je dost. pro mě to je deska roku :)
? (kani, 06.11.2007 12:43) Reagovat - e
Recenzent je pro me král arogantních keců.Pokud máš trochu soudnosti a sluchu poznaš, že tak kvalitně zprodukovaný cd s tak čistym a vyhlazenym soundem v českejch poppunkovechj vodách nenajdeš.Já cejtim posun kapely ze všch stran.Ať už v přesazích songů do jinýho žánru, tak k celkovym komplexnim pojetí alba a přístupu k nahrání desky.Když k tomu připočítáš že to kluci masterovali a mixovali doma-nemůže ti vyjít takovej blábol jako je tahle recenze.
nesouhlas (Floutek, 06.11.2007 14:56) Reagovat
druhořadý česky zpívaný pop-punk??? Zpraku mi přijdou v českým punk rocku celkem originální a zajímaví. Pokud autorovi vyloženě nevoní celá česká punkrocková scéna, měl by uznat, že nemůže být objektivní a recenzi přenechat někomu nezaujatému...
ACH JO (Tom, 06.11.2007 17:34) Reagovat - e
Pane autor a kdo je prosím ten prvořadý český poppunk ? :-D Airbags, kterým jste dal 8/10 ? hmmm :-D pravda, ty mají texty k zamyšlení a americký šmrnc , zapoměl jsem :-D
uhm (sabuschka, 06.11.2007 19:56) Reagovat - e
myslim,ze mam doma asi naky jiny album nez na co psal pan autor recenzi...
myslim,že je to hodně povedený a ten posun je slyšet...
Bene, řekni prdel, máš na to?
Nadužívání slovního spojení česká malost považuju za největší českou malost. Jsme mistři světa v komentářích a diskuzích na netu, ale pro pochopení legrace abychom si zaletěli na jinou planetu. Rozhořčené reakce, které vyvolal Ben Cristovao se svým novým super(s)hitem "Prdel", budiž toho důkazem.
Termín česká malost je tentokrát na místě. Arbitři jediného správného vkusu nezastavili začátkem května v komentářích - ať již na musicserveru nebo kdekoliv jinde - pusu. Jaký je ten Ben Cristovao pozér! Vlastně vůbec nemá ...Ne 03.06. Kyuss Lives! (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)
So 16.06. Respect Festival 2012 (Štvanice, Praha)
Ne 24.06. She Wants Revenge (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)
Po 25.06. Sting (UK) (O2 Arena, Praha)
Čt 28.06. Ugly Kid Joe (USA) (Lucerna Music Bar, Praha)