16.02.2005 13:24, Tisková zpráva
Luciano Pavarotti přiletí do České republiky speciálem z Rotterdamu již několik dní před samotným koncertem, který se uskuteční 20. dubna. Do Prahy se osobně velmi těší a přicestuje dříve rovněž proto, aby si ji stihl prohlédnout. Rovněž dbá na to, aby se v místním středoevropském prostředí aklimatizoval. Před jeho příjezdem dorazí do Prahy s předstihem jeho produkční tým, který navštíví Sazka Arenu, aby zajistil vše potřebné.Spolu s Lucianem Prahu navštíví i jeho neteř, sopranistka Simona Todaro, která v rámci koncertu rovněž jako host vystoupí. Před samotným vystoupením absolvuje Luciano dvě zkoušky s Pražskou komorní filharmonií. Samotný koncert začne ve 20 hodin, bude trvat přibližně devadesát minut, doprovodný orchestr bude řídit Leon Magiera.V rámci pořádaného Farewell Tour - Night To Remember bude možné vidět vystupovat Luciana Pavarottiho naposledy. Nadále se bude věnovat pouze pedagogické činnosti. Pro zajímavost, své hodiny poskytuje Luciano Pavarotti vybraným talentům zcela zdarma. Born This Way To Die?
Líbí se vám písničky Lany Del Rey? Mně ano. Líbí se vám ona sama? Mně ano (i když jinak kačeří ústa moc nemusím). Sledujete poprask kolem rychlého vzestupu zpěvačky? Proč je té Del Reyové vlastně věnováno až tolik pozornosti? Víte vůbec, kdo to je? A co na to Jan Tleskač?
Jméno Lana Del Rey jsem poprvé zaregistroval díky zmínce na newmusic.cz v září loňského roku. Písnička "Video Games" zázračným způsobem oslovila bez přehánění miliony lidí. Anebo ne, viz ohlas od diskutérky jménem Alia, jejíž ...Pá 10.02. Parno Graszt (HU) (Palác Akropolis, Praha)
Ne 12.02. Peter Hook And The Light (UK) (Lucerna Music Bar, Praha)
Čt 16.02. Russkaja (AT) (Lucerna Music Bar, Praha)
Pá 17.02. Grand Pianoramax (CH) (Palác Akropolis, Praha)
St 22.02. The Sounds (SWE) (Lucerna Music Bar, Praha)